WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
تبلیغات

سایت‌های تبلیغاتی رایگان خارجی

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

سایت‌های تبلیغاتی رایگان خارجی

تبلیغات نوعی ارتباط است که از لحاظ مالی حمایت می‌شود و دارای پیامی مبنی بر فروش، ترویج یا تلاش برای فروش یک خدمات، یک محصول یا ایده است. تبلیغات به عنوان نوعی از ارتباطات طبقه بندی می‌شود و در تمام کسب و کارها و خدمات مختلف استفاده می‌شود. در این مطلب انواع سایت‌های تبلیغاتی رایگان خارجی را معرفی می‌کنیم.

 انواع سایت تبلیغات رایگان خارجی

در اینجا لیستی از دوازده سایت پر بازدید خارجی را برایتان نام می‌بریم.

سایت تبلیغاتی ebay

این شرکت چند ملیتی آمریکایی خدمات فروش تجارت به تجارت و مصرف کننده به مصرف کننده را از طریق اینترنت ارائه می‌دهد. این سایت در بیشتر از 30 کشور جهان فعالیت می‌کند و به عنوان بزرگ‌ترین شرکت فناوری در سراسر جهان شناخته می‌شود. از این سایت برای تبلیغات خدمات و کالا‌ها در سطح داخلی و بین‌الملی استفاده می‌شود. صفحه فیس‌بوک آن نیز بسیار پربازدید بوده و در آمریکا 9236719 لایک دارد.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

 وب سایت craiglist

Craiglist سایت تبلیغاتی رایگان دیگری است که در حال حاضر یکی از محبوب‌ترین سایت‌های تبلیغات رایگان بین‌المل به شمار می‌رود. این سایت دارای بخش‌های مختلفی است که به شغل‌ها، افراد، مسکن، خدمات، رویداد‌ها، کنسرت‌ها، جامعه، انجمن‌ها و رزومه‌های گفتگو اختصاص دارد. نکته مهم درباره آن این است که رابط کاربری آن قدیمی است ولی همچنان یکی از پیشتازان در سایت‌های تبلیغاتی به شمار می‌رود.

 سایت تبلیغاتی OLX

یک شرکت بین‌المل است که با میزبانی آگهی‌های طبقه‌بندی شده رایگان کاربر، فضا‌هایی را برای تبلیغات از دسته‌های مختلف مانند: مسکن، شغل، اتومبیل، حیوانات خانگی، افراد شخصی و دیگران فراهم می‌کند. در این سایت فروشندگان می‌توانند تبلیغات را با ویدیو‌ها و تصاویر شخصی سازی کنند و همچنین آگهی‌های خرید و فوش را پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی نمایش می‌دهند.

وب سایت تبلیغاتی backpage.com

این سایت در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آمریکا تا کانادا، آسیا، اروپا، استرالیا و آفریقا گسترش یافته است. انتخاب پست‌های تبلیغاتی آن‌‌ها هر چیز قابل تصوری را پوشش می‌دهد. آگهی‌های تبلیغاتی مختلف به دسته‌های متفاوتی مانند: جامعه، مکان‌های محلی، خرید/ فروش/ تجارت، نوازنده، خودرو، املاک، اجاره، دوستیابی، مشاغل، بزرگسالان و خدمات تقسیم می‌شوند.

پلتفرم تبلیغاتی gumtree

این سایت آگهی رایگان در تعداد زیادی از کشور‌ها از جمله بریتانیا، فرانسه، استرالیا، آفریقای جنوبی، نیوزلند، هنگ کنگ، کانادا، سنگاپور و لهستان در دسترس است. همچنین از آن برای تبلیغات آپارتمان‌ها و خانه‌ها، ماشین‌ها، حیوانات‌خانگی، خدمات‌، کالا‌ها، مبلمان، پیشنهاد‌های شغلی و بسیاری از موارد دیگر استفاده می‌شود.

اودل

اودل در حال حاضر یک جمع‌آوری کننده بزرگ از فهرست‌های سایت‌هایی مانند فورنت و غیره است. این سایت همچنین شامل آگهی‌هایی از وب‌سایت‌های محلی و روزنامه‌ها هستند. اودل در واقع کسانی هستند که بازار فیس‌بوک را تقویت می‌کنند.

مواردی که در اودل یافت می‌شوند عبارتند از: املاک و مستغلات، اجاره، اتومبیل، مشاغل، کالا‌ها، افراد، بلیط‌ها، حیوانات خانگی و انواع طبقه‌بندی‌های دیگر.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

وب سایت تبلیغاتی classifiedads

این یک سایت نمونه دیگری از سایت‌های تبلیغاتی رایگان است. دسته بندی‌های متفاوتی از املاک و مستغلات، اتومبیل‌های تبلیغاتی، حیوانات خانگی، اقلام برای فروش، تا آگهی‌های شخصی افراد ، خدمات و غیره در آن وجود دارد.

همان‌طور که در بالا مشاهده کردید، طیف گسترده‌ای از موضوعات و دسته‌ها از وسیله نقلیه، خدمات، مشاغل، حیوانات خانگی و غیره را پوشش می‌دهد.

وب سایت adpost

این سایت، سایت دیگری برای ارائه آگهی‌های طبقه‌بندی شده رایگان است. در بیش از 1000 شهر و بیش از 500 منطقه در سراسر جهان از جمله استرالیا، آمریکا، مالزی، کانادا، هند، سنگاپور، انگلستان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

سایت تبلیغات hoobly

hoobly دارای طیف وسیعی از تبلیغات است که در سایت به کاربران خود نمایش داده می‌شوند. از اعلامیه رویداد‌ها، کتاب، هنر، لوازم الکترونیکی، کلکسیون، مشاغل، خانه و باغ، سرگرمی‌ها و صنایع دستی، آلات موسیقی و حیوانات، جواهرات، تا املاک، وسایل نقلیه و هر چیزی که تصور کنید در این سایت تبلیغ می‌شود.

سایت تبلیغات salespider

هنگامی که این سایت را باز می‌کنید، یک قسمت تبلیغات طبقه‌بندی شده رایگان پیدا خواهید کرد که در آن می‌توانید آگهی خود را ارسال کنید. این سایت یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های اجتماعی رایگان است که در آن صاحبان شغل‌ها می‌توانند سر نخ‌های فروش رایگان، لیست‌های بالقوه و همچنین انجمن‌های تجاری رایگان و دایرکتوری‌های تجاری رایگان را پیدا کنند.

وب سایت تبلیغاتی adsglobe

این سایت که در هند، آمریکا و آفریقای جنوبی یافت شده و در حال گسترش به سایر نقاط جهان است، دروازه تبلیغاتی دیگری برای آگهی‌های طبقه‌بندی شده رایگان از جمله املاک، اجاره، مشاغل، وسایل نقلیه، اقلام برای فروش، خدمات، سفر، حیوانات خانگی، رویداد‌ها، تجارت و انجمن و … است.

وب سایت تبلیغاتی yakaz

این سایت فهرست‌های طبقه‌بندی را از سایت‌های دیگر از جمله کیجی جمع‌آوری می‌کند. نتایج با استفاده از ویژگی‌هایی مانند محدوده قیمت، تاریخ و مکان فهرست شده در قالب جستجوی آسان ارائه می‌شوند. در کشور‌هایی مانند فرانسه، بریتانیا، آلمان، مکزیک، آرژانتین، اسپانیا و شیلی جستجو و در کشور آمریکا نیز فعالیت می‌کند.

سایت‌های تبلیغاتی رایگان خارجی  کدوم ها هستند؟

 

اکنون شما فهرستی کاملی از بهترین سایت‌های تبلیغاتی خارجی را در دست دارید که هر کدام از این سایت‌ها مزایا و معایب خودشان را دارند. شما می‌توانید برای شروع کار تبلغاتی پرداخت به ازای کلیک از هر کدام از آن‌ها استفاده کنید. البته هر کدام از آن‌ها در مناطق و کشورهای مختلفی فعالیت می‌کنند. به همین دلیل بهتر است با توجه به موقعیت کاربران خود از آن‌ها استفاده کنید.

 

مقالات مرتبط : تبلیغ در سایت های خارجی

 

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا