WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
بیزینس در کاناداشغل در کانادا

بهترین بیزینس در کانادا

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

بهترین بیزینس در کانادا

کانادا یک کشور پهناور در آمریکای شمالی است که مرزی پهناور با کشور آمریکا دارد. این همسایگی و تعاملاتی که کانادا با کشور همسایه خود دارد باعث شده در سال‌های اخیر با پیشرفت‌های چشمگیری روبرو شود. همچنین با پیشرفت‌هایی در حوضه رشد اقتصادی خود داشته توانسته مهاجران زیادی از کشورهای دیگر دنیا از جمله ایران به خود جذب کند. افراد مهاجر برای تامین هزینه‌های زندگی خود در قدم اول به فکر پیدا کردن شغل و یا تاسیس کسب و کار خودشان می‌افتند. ما در این مقاله سعی داریم با معرفی ده شغل پر درآمد در کانادا به ایرانیان مقیم کانادا در پیدا کردن شغل و بهترین بیزینس در کانادا  کمک کنیم.

معرفی 10 شغل پردرآمد در کانادا

کانادا از کشورهای پیشرفته در دنیا محسوب می‌شود و ظرفیت‌های بالایی برای یافتن شغل و تأسیس کسب و کارهای مختلف دارد. در ادامه با 10 شغل پردرامد در این کشور آشنا می‌شویم و بهترین بیزینس ها در کانادا را به شما معرفی میکنیم .

املاک و مستغلات

با توجه به افزایش روز افزون جمعیت در کانادا پیدا کردن خانه مناسب برای زندگی و کار برای مردم روز به روز سخت‌تر می‌شود. از این رو ایرانیان مقیم کانادا می‌توانند با حداقل سرمایه شغل پولساز املاکی را برای خود فراهم کنند. برای موفقیت هر چه بیشتر در این شغل باید بتوانیم به خوبی با دیگران ارتباط برقرار کنیم. همچنین باید بتوانیم به خوبی مزیت‌ها و معایب هر ساختمان را برای مشتری شرح دهیم، تا آنها از کار ما رضایت داشته و ما را به دوستان و آشنایان خود نیز معرفی کنند. در این زمینه آشنایی با مناطق مختلف کانادا، شرایط بازار  املاک و سلایق افراد هم ایرانیان و هم کانادایی‌های اهمیت زیادی دارد.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

مراقبت‌های بهداشتی

یکی از شغل‌هایی که می‌تواند برای افراد مخصوصا در شروع کار مناسب باشد، مراقبت‌های بهداشتی است. شما می‌توانید به عنوان پرستار سالمند یا کودک در منزل، بدون داشتن سرمایه اولیه مشغول به کار شده و صاحب یک شغل پر درآمد شوید. البته در این شغل نباید انتظار میلیاردر شدن داشت، اما برای تامین مخارج زندگی شغلی کاملا مناسب محسوب می‌شود.

تولید و فروش اینترنتی محصولات

ما می‌توانیم با تولید یا تهیه محصولات به صورت آماده و فروش آنلاین آنها، آنلاین شاپ خودمان را تاسیس کنیم. فروش آنلاین لوازم التحریر، لباس، جواهرات و اکسسوری و… می‌تواند بسیار پر رونق و پولساز باشد. یکی از مهم‌ترین مزیت‌های فروش آنلاین نسبت به فروش حضوری و داشتن فروشگاه یا مغازه این است که در فروش حضوری باید محلی را به عنوان فروشگاه خریداری یا اجاره کنیم و این موضوع به سرمایه اولیه زیادی نیاز دارد. در فروش آنلاین این مشکل را نداشته و می‌توانیم محصولاتمان را در محل مناسبی در خانه‌مان نگهداری کنیم. این کار به سرمایه اولیه برای خرید یا اجاره ساختمان فروشگاه نیاز ندارد. به این ترتیب می‌توانیم تمام سرمایه خود را به خرید اجناس یا تبلیغات و معرفی کردن فروشگاه‌مان به دیگران اختصاص دهیم.

تدریس خصوصی

تدریس خصوصی نیز جز بهترین بیزینس های پردرامد کانادا به حساب می‌آید. حتما نباید یک درس تخصصی یا خیلی سخت را برای تدریس انتخاب کنید، شما می‌توانید با آموزش‌های ساده‌ایی نیز به درآمد برسید. همچنین نیازی به تأسیس موسسه تاسیس وجود نداشته و می‌توانید در یکی از موسسات کانادا فعالیت خود را شروع کنید. همچنین می‌توانید فیلم‌های آموزشی در زمینه‌های مختلف تهیه کرده و از طریق فضای مجازی با دیگران به اشتراک بگذارید.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یکی از بهترین و کاربردی‌ترین شغل‌هایی است که در هر مکانی می‌توانید به آن مشغول شوید. این شغل دارای شاخه‌های مختلفی است و شما می‌توانید به طور همزمان در یک یا چند شاخه از آن فعالیت داشته باشید. به عنوان فردی که به کار دیجیتال مارکتینگ مشغول است، شما باید با هر روشی که می‌توانید برای کسب و کار دیگران یا حتی کسب و کار خودتان بازاریابی کرده تا تعداد کاربران و مشتریان آن افزایش یابد. شروع کار دیجیتال مارکتینگ سرمایه زیادی لازم ندارد. کافی است کامپیوتر و اینترنت داشته باشید، دیگر به هیچ چیز نیاز نخواهید داشت. لازم به ذکر است که برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ باید نکات زیادی را رعایت کنیم و اگر تخصص کافی را برای این کار ندارید، بهتر است در دوره آموزش دیجیتال مارکتینگ شرکت کنید.

دراپ شیپینگ

دراپ شیپینگ در واقع همان آنلاین شاپ است با این تفاوت که در آنلاین شاپ ما اجناس را خریداری کرده، در معرض دید خریدار می‌گذاریم و پس از تأیید و خرید برای آن‌ها ارسال می‌کنیم. در دراپ شیپینگ تنها زمانی اجناس را خریداری می‌کنیم که مشتری آن را سفارش داده باشد. در واقع در دراپ شیپینگ ما شخص ثالث و واسطه این خرید هستیم. این کار می‌تواند برای خرید اجناس از سایت‌های خارجی که در ایران امکان خرید و فروش آنها وجود ندارد صورت گیرد. از جمله این سایت‌ها می‌توان به سایت آمازون اشاره کرد که اجناس بسیار زیاد و کاربردی دارد.

نویسنده آزاد

یک نویسنده آزاد وظیفه دارد، محتوایی را از ابتدا خلق کند و یا اینکه محتواهای نوشته شده را برای از بین بردن خطاها و صحیح کردن و بهتر کردن مقالات برای سئو بررسی کند. توجه داشته باشید که ممکن است برای ایجاد این شغل لازم باشد یک دوره کوتاه در زمینه سئو شرکت کنید تا بتوانید بهتر و سریع‌تر نتیجه بگیرید.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

خدمات کترینگ

درست است که کترینگ به معنی تهیه غذا و آماده کردن انواع نوشیدنی است، ولی در حقیقت کترینگ اصطلاحی است که بیشتر به تهیه کردن غذا به مقدار زیاد، برای پذیرایی کردن از مهمانان در رویدادهای اجتماعی تعبیر می‌شود. ممکن است با خود بگویید چه تفاوتی میان یک مرکز تهیه کترینگ غذا و یک رستوران وجود دارد؟ پاسخ این است که رستوران‌ها به اندازه ظرفیت سالن خود غذا تدارک می‌بینند، در صورتی که مراکز تهیه کترینگ غذا معمولا برای پذیرایی از مسافران هواپیما و قطار، ارگان‌های دولتی و خصوصی، بیمارستان‌ها و… غذا تهیه می‌کنند. برای پیشرفت و شناخته شدن خدمات کترینگ باید در امر آشپزی حرفه‌ای باشید. اگر آشپزی بلد نیستید می‌توانید در دوره‌های آموزش آشپزی شرکت کنید یا از آشپزهای حرفه‌ایی برای راه اندازی کار خود کمک بگیرید. همچنین باید به تزئین غذا، کیفیت مواد اولیه، ظرف سرو غذا و… توجه کنید.

مدیر شبکه‌های اجتماعی

مدیریت شبکه‌های اجتماعی یا ادمینی یکی از شغل‌های پر درآمد در سراسر دنیا از جمله کانادا محسوب می‌شود. برای شروع فعالیت در زمینه تنها به یک گوشی هوشمند احتیاج داریم و هیچ سرمایه اولیه‌ایی نیاز نخواهیم داشت. در واقع یک ادمین باید توجه کند بازار هدف چه نیازهایی دارد و مطابق آن محتوا تولید کند. همچنین از طریق شبکه‌های اجتماعی با مشتریان و مصرف کنندگان تعامل داشته باشد و با آنها ارتباط بگیرد. همینطور روی موضوعات روز و تبلیغات شبکه‌های اجتماعی تمرکز کند و نظارت کافی بر آنها داشته باشد.

خدمات مهمانی و جشن

همواره اینگونه بوده که صاحبان مجالس استرس و اضطراب زیادی را به خاطر نحوه پذیرایی از مهمانان و جزئیات مراسم در زمان‌های نزدیک مجلسشان تجربه می‌کنند. اما امروزه گروه‌هایی با به عهده گرفتن این مسئولیت‌ها بار بزرگی را از روی دوش صاحبان مجالس برداشته‌اند. فرقی نمی‌کند مجلس ما یک مجلس شادی مثل عروسی یا تولد باشد یا یک مجلس ختم، گروه‌های خدمات مهمانی و جشن آماده پذیرایی کردن و برگزاری هر چه باشکوه‌تر این مجالس هستند. خدمات مهمانی و جشن می‌تواند شامل تهیه، تزئین و چینش غذا و نوشیدنی‌های مورد نیاز جشن، تزئین محل مهمانی، پذیرایی کردن از مهمانان، انجام هماهنگی‌های لازم با مزون لباس و آتلیه و… است. برای راه اندازی این کسب و کار تنها به تعدادی نیروی کار مجرب نیاز دارد.

سخن آخر

راه اندازی کسب و کار و بیزینس شخصی تنها به کمی خلاقیت نیاز دارد. بسیاری از شغل‌ها و بیزینس‌ها بدون هیچ گونه سرمایه اولیه قابل راه اندازی هستند. اگر در زمینه خاصی تخصص دارید، می‌توانید از همین حالا شروع به کار کنید. همچنین می‌توانید در دوره‌های آموزشی شرکت کرده و پس از کسب تجربه، کسب و کار خود را راه اندازی کنید. راه اندازی این فعالیت‌ها باید با صبر و حوصله همراه باشد تا پس از برندسازی و کسب مشتری، به درآمدهای بالا برسید.

 

خرید بیزینس در کانادا

سایت خرید بیزینس در کانادا

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا