WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
طراحی سایت و سئو

سئو کار در کانادا

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

سئو کار در کانادا

در حوزه بازاریابی آنلاین و تکنولوژی، بازار کار سئو در کانادا به عنوان یک حوزه بسیار مهم و رو به رشد شناخته می‌شود. با رشد روز افزون اینترنت تمرکزها بر روی فعالیت‌های آنلاین بیش از پیش شده است و سازمان‌ها و شرکت‌ها در کشور کانادا نیاز به بهینه سازی و به روز کردن وبسایت‌های خود برای رتبه بندی بالا در نتایج موتورهای معروف جستجوی مانند گوگل دارند. به همین دلیل شغل سئو کار در کانادا امری اجتناب ناپذیر و یکی از مهم ترین مشاغلی به شمار می‌رود که نیاز به آن ضروری است. شرکت‌ها و سازمان‌های کوچک و بزرگ در کانادا به دنبال سئو کاران ماهر هستند تا با به کار گیری روش‌های به روز وبسایت‌های آن‌ها را بهبود ببخشند تا بتوانند در بازار آنلاین از دیگر رقیبان خود عقب نمانند. برای بازار سئو کار در کانادا داشتن مهارت‌های تخصصی و تجاری در زمینه بهینه سازی موتور جستجو، داشتن دانش کافی در زمینه تحلیل داده‌های وب، تجربه کاری موفق در پروژه‌های سئو مورد نیاز است. اگر قصد مهاجرت به کانادا را دارید و علاقه مند هستید که در زمینه سئو در آنجا فعالیت کنید این مقاله مختص شماست.

برای مهاجرت به کانادا به عنوان کارشناس سئو و دیجیتال مارکتینگ چه شرایطی لازم است؟

1- مدرک تحصیلی: داشتن مدرک تحصیلی مرتبط با حوزه مربوطه مثل: رسانه‌های دیجیتال، بازاریاب یا رشته‌های مرتبط دیگر بسیار اهمیت دارد.

2- مهارت‌های شغلی مورد نیاز: شما برای مهاجرت به کشور کانادا باید حتما مهارت‌های لازم در این حوزه‌ها را داشته باشید.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

3- تجربه کاری: داشتن سابقه کاری در شرکت‌ها و سازمان‌ها و یا پروژه‌های مرتبط به دیجیتال مارکتینگ و سئو در فرایند مهاجرت بسیار مهم است.

 

آپلود عکس

روش‌های مهاجرت به کانادا برای سئو کاران

کارشناسان سئو کار در کانادا می‌توانند از فرصت‌های بسیار بزرگ و عالی که در این زمینه در کانادا وجود دارد، استفاده نمایند. با کسب این فرصت‌ها علاوه بر دستیابی شغلی با درآمدی مناسب می‌توانند با توسعه مهارت‌های خود به دستاورد‌های بزرگی برسند. پیش نیاز این دستاورد گرفتن اقامت دائم آن کشور یا مجوز کار در آن کشور است. به همین خاطر است که بسیاری از سئو کاران تمایل دارند به کانادا مهاجرت نمایند.

برخی از روش‌های مهاجرت به کشور کانادا را به صورت خلاصه در زیر شرح می‌دهیم.

1- سیستم اکسپرس انتری

اکسپرس انتری یک برنامه فدرال است که به کارشناسان ماهر با تجربه، دارای تحصیلات مرتبط، و داشتن مهارت‌های زبانی لازم اجازه اقامت و کار در کانادا را می‌دهد. این روش به عنوان سریع‌ترین و محبوب ترین راه برای مهاجرت به کانادا و گرفتن اقامت دائم آن کشور شناخته می‌شود.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

2- برنامه مهاجرتی کلاس تجربه کانادایی (CEC)

برنامه مهاجرتی CEC افرادی را مورد پذیرش قرار می‌دهند که حداقل یک سال سابقه کار در کانادا را داشته باشند و یکی از مشاغل سطح A ، B و یا 0 را دارا باشند.

3- مهاجرت از طریق برنامه‌های استانی (PNP)

برنامه مهاجرتی PNP به استان‌های کشور کانادا این اختیار را می‌دهد تا کارشناسان تازه کاری که دارای مهارت و سایر شرایط مورد نیاز استان هستند را جذب کند تا با کمک این کارشناسان نیازهای بازار این استان را برطرف نمایند. به طور کلی در برنامه‌های استانی کانادا 80 برنامه مهاجرتی وجود دارد. برای آنکه سئو کاران بدانند در کدام یک از این 80 استان واجد شرایط هستند می‌توانند با کارشناسان موسسه حقوقی مهاجرتی کانادا تماس گرفته و شرایطشان را ارزیابی کنند. از این طریق مناسب‌ترین برنامه برای آن‌ها پیشنهاد داده شود.

4- مشاغل پرتقاضا

دیجیتال مارکتینگ مشاغل زیادی را در بر می‌گیرد که همه‌ی آن‌ها در استان‌های مختلف تقریبا جزو مشاغل پر تقاضا کانادا هستند. استان‌های کبک، ساسکاچوان، انتاریو و مانیتوبا بیش از سایر استان‌های دیگر کانادا به کارشناسان سئو و مشاغل حوزه دیجیتال مارکتینگ نیاز دارند.

5- برنامه مهاجرتی آتلانتیک (AIP)

برنامه مهاجرتی AIP از برنامه‌های مهاجرتی فدرال کانادا است که اجازه اقامت دائم کانادا را به تازه واردان در 5 استان نیوبرانزویک، نیوفاندلند، جزیره پرنس ادوارد، نوا اسکوشیا و لابرادور  را می‌دهد. واجدین شرایط برنامه مهاجرتی AIP باید حداقل 1 سال سابقه کاری به همراه داشتن پیشنهاد شغلی تمام وقت از یک کارفرمای کانادایی مقیم یکی از این 5 استان را داشته باشند. لازم به ذکر است که مدرک زبان نیز از الزامات این برنامه مهاجرتی به شمار می‌رود.

میزان درآمد سئو کار در کانادا

میزان درآمد سئو کار در کانادا متغیر است و بستگی به عوامل مختلفی از جمله: موقعیت جغرافیایی، سطح تجربه، تقاضای بازار برای سئو کاران در هر منطقه و نوع و اندازه سازمانی که در آن کار می‌کنند، دارد.

در پایین به طور تقریبی به برخی از اطلاعات و آمار مربوط به درآمد سئو کار در کانادا اشاره می‌کنیم:

1- درآمد سئو کار در کانادا بر اساس سطح تجربه: به طور کلی با افزایش مهارت و تجربه متخصصین سئو معمولا درآمد بیشتری دارند.

2- درآمد در شهرهای بزرگ: در شهرهای بزرگی مانند ونکوور، تورنتو و مونترال که بازار کار رقابتی و فعال‌تری در حوزه سئو و دیجیتال مارکتینگ دارند معمولا درآمد سئو کاران بیشتر است.

3- میانگین درآمد سئو کار در کانادا: میانگین درآمد سئو کار در کانادا بر اساس آمارهای موجود سالانه در حدود 60 الی 80 هزار دلار کانادایی است.

آپلود عکس

فرصت های شغلی بازار سئو کار در کانادا

در کانادا ضریب نفوذ اینترنت حدود 90 درصد است که میزان بسیار زیادی است. به همین خاطر ضروری است که برای تمام کسب و کارها به مخاطبان هدف خود از طریق اینترنت دسترسی داشته باشند.

در پایین به برخی از آمارهای مربوط به استفاده از اینترنت در کانادا می‌پردازیم:

1- در مقایسه با صنایع دیگر بازاریابی دیجیتال و  بازار سئو کار در کانادا کاملا پر رونق است.

2- طبق آمار مربوط به سال 2017 کشور کانادا 33 میلیون کاربر اینترنت داشته و نسبت به سال 2018 رشد قابل توجهی داشته است.

آپلود عکس

بازار سئو کار در کانادا در پورتال‌های برتر

پورتال سئو بازاریابی آنلاین بازاریابی دیجیتال شبکه‌های اجتماعی
Workopolice 1550 شغل 4608 شغل 4922 شغل 7626 شغل
Indeed 1631 شغل 4871 شغل 5282 شغل 8197 شغل
لینکدین 282 شغل بیش از 2000 شغل بیش از 4000 شغل بیش از 7000 شغل
Monster 137 شغل 619 شغل 727 شغل 1197 شغل

 

با وجود اینکه طبق پورتال پرتقاضاترین و محبوب‌ترین عنوان شغلی در بخش دیجیتال مارکتینگ مدیریت شبکه‌های اجتماعی است. اما بازار سئو کار در کانادا نیز برای مهاجرت بسیار فوق العاده است.

انواع مشاغل محبوب مربوط به سئو کار در کانادا

  • دائمی
  • موقت
  • تمام وقت
  • پاره وقت
  • قراردادی
  • فریلنسینگ
  • کارآموزی

سخن پایانی

وضعیت بازار سئو کار در کانادا این امید را به علاقه‌مندان به این حوزه می‌دهد که فرصت‌های شغلی بزرگی در این کشور وجود دارد. سئو که یکی از زیر مجموعه‌های مهم دیجیتال مارکتینگ است می‌تواند برای کسانی که قصد فعالیت در این حوزه را دارند درآمد بسیار خوبی را به ارمغان آورد. علاقه‌مندان به حرفه سئو از طریق روش‌های مهاجرتی نظیر: سیستم اکسپرس انتری، برنامه مهاجرتی آتلانتیک، مشاغل پرتقاضا و برنامه‌های استانی می‌توانند به کانادا مهاجرت کنند و ضمن کسب درآمدهای قابل توجه از فرصت‌های بسیار عالی این حوزه نیز استفاده لازم را ببرند.

 

سئو سایت در کانادا

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
دکمه بازگشت به بالا