زبان انگلیسی برای مهاجرت کلاس تضمینی آیلتس
مهاجرت

گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور

گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور

افرادی که قصد مهاجرت دارند به دنبال کشوری هستند که دارای شرایط بهتری برای زندگی آنها باشد. آنها به دنبال رفاه اجتماعی و اقتصادی هستند و در نتیجه به دنبال کشوری می گردند که اقتصاد روبه رشدی داشته باشد. کانادا یکی از کشورهایی است که مقصد نهایی بسیاری از مهاجران از تمام دنیا است. ایرانی ها در شهرهای مختلف کانادا سکونت می کنند و گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور به افراد کمک می کند تا اطلاعات مختلفی دریافت کنند. کانادا برای بسیاری از افراد همان کشوری است که بسیاری از موارد برای داشتن یک زندگی با استاندارد بالا را دارد. افراد بسیاری به دلایل مختلف به کانادا مهاجرت می ‌کنند. گرفتن اقامت کانادا برای برخی از مهاجران یک رویای دست نیافتنی به شمار می آید و فکر می ‌کنند که باید یک مسیر طاقت فرسا را برای محقق کردن این رویا طی کنند. کشور کانادا یکی از بزرگ‌ ترین کشورهای قاره ی آمریکاست که در شمال آن قرار دارد. این کشور با دارا بودن طبیعت‌ بی‌ نظیر، قدرت اقتصادی بالا، وضعیت سیاسی و اجتماعی مناسب، امنیت و رفاه اجتماعی بالایی داشته و تمام این موارد، این کشور را به یکی از بهترین کشورهای دنیا برای مهاجرت تبدیل کرده است. انتخاب شهری در کانادا برای مهاجرت، کاملا به هدف شما از مهاجرت بستگی دارد. اطلاعات موجود در گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور به افرادی که قصد مهاجرت به کانادا و نقل مکان به این کشور را دارند، کمک می کند تا بتوانند در انتخاب شهر مناسب خود بهترین تصمیم را بگیرند. زیرا قطعا یکی از مهمترین تصمیماتی که مهاجران باید اتخاذ کنند این است که بهترین شهر کانادا در خصوص هدفی که از مهاجرت دارند را انتخاب نمایند. وقتی در زمینه ی امکانات و خصوصیات شهرهای مختلف اطلاعات کافی به دست آوردند می توانند تصمیم درست را اتخاذ کنند.

چالش ها و فرصت ها

تجربیات افراد مختلف در گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور نشان می دهد که زندگی در خارج از کشور برای برخی گزینه ای ترسناک به نظر می رسد، در حالی که، برای برخی دیگر این یک تصمیم هیجان انگیز و بسیار مثبت است و می تواند مسیر جدیدی را در زندگی آنها ایجاد کند. مهاجرانی که به کانادا مهاجرت می کنند، اغلب جوانانی هستند که با رویکرد کسب موفقیت در مسیر کار، تحصیل و زندگی اقدام به مهاجرت می کنند. بسیاری از مردم در سرتاسر دنیا سودای مهاجرت و زندگی در خارج از کشور را در سر دارند و در این میان سالانه تعداد بسیاری از افراد این آرزوی خود را به واقعیت تبدیل می کنند. اما با نگاهی واقع بینانه باید گفت زندگی در خارج از کشور در کنار فرصت ها و مزایایی که در اختیار مهاجران قرار می دهد، چالش های زیادی نیز به همراه دارد. پیش از رفتن به هر کشوری باید به مواردی همچون تامین هزینه های زندگی، پیدا کردن فرصت تحصیلی یا شغلی مناسب و برخورداری از بیمه ی درمانی مناسب فکر کنید. با گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور می توانید قبل از درخواست اقامت برای کانادا یا ونکوور، با تجربه ی مهاجران در خصوص جنبه های زندگی در این کشور آشنایی بیشتری پیدا کنید. البته تجربه ی افراد می تواند حتی از شرایط یکسان متفاوت باشد و هر کس ممکن است بر اساس نوع آب و هوا، محیط و فرهنگ مورد نظر و ایده آل خود به سوالات شما پاسخ متفاوتی بدهد. مثلا برای افرادی که عاشق فضای باز هستند و از داشتن یک زندگی فعال لذت می برند، زندگی در کانادا می تواند مناسب باشد. آشنایی داشتن و تسلط به زبان کشور مقصد نیز بسیار مهم است. برای مهاجرت به کانادا داشتن تسلط به زبان انگلیسی و یا فرانسه لازم است. می توان چنین نتیجه گیری کرد که بهترین کشور برای هر مهاجری کشوری است که می تواند از زندگی در آن و سبک زندگی در آنجا لذت ببرد. چنانچه قصد زندگی در یکی از شهرهای کاناداو به ویژه ونکوور را دارید گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور می تواند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ی مهاجرت به شما کمک کند.

انتظارات و توقعات

پیش از عزیمت به خارج از کشور، افراد باید تصویر واضحی از انتظارات و توقعات خود داشته باشند. به این منظور باید در مورد کشور مقصد و شهری که قرار است در آن ساکن شوند تحقیق کاملی انجام داده و انتظاراتی که از محیط جدید زندگی خود دارند را به سطحی معقول نزدیک کنند. برخی از فاکتورهای مهمی که باید قبل از مهاجرت در نظر گرفت شامل هزینه های زندگی، فرصت های شغلی، زبان، سیستم بهداشت و درمان و سیستم آموزشی است. گروه تلگرام ایرانیان مقیم ونکوور می تواند در تمام این زمینه ها اطلاعاتی را در اختیار افراد قرار دهد. امنیت و ویژگی های خاص شهر مقصد اهمیت بسیار زیادی دارند. قبل از اجاره ی آپارتمان و ساکن شدن در یک محل و یا شروع یک شغل جدید، باید با منطقه ی جدید زندگی و کار خود آشنا باشید اما به یاد داشته باشید، هر جایی که بروید به هرحال سطحی از ناامنی وجود دارد. یکی از مهم ترین مواردی که هنگام مهاجرت به یک کشور جدید باید در نظر گرفته شود هزینه های زندگی در آن کشور است. از اجاره ی خانه گرفته تا غذا، حمل و نقل و قیمت کالاهای اساسی زندگی، مواردی هستند که در هر جا مورد نیاز بوده و قیمت متفاوتی دارند. به این ترتیب می بینید که گرچه زندگی در یک کشور جدید هیجان انگیز است، اما برای تامین رفاه خود باید درآمد و سرمایه ی کافی داشته باشید، زیرا بدون آن نمی توانید این رفاه را فراهم کنید. داشتن یک زندگی متوسطی و یا یک زندگی لوکس به داشتن پول کافی برای تامین کیفیت زندگی نیاز دارد. در نتیجه به همین دلیل است که مهاجران باید قبل از نقل مکان به یک کشور دیگر برای زندگی، در مورد متوسط ​​هزینه های اجاره یا خرید املاک و دیگر هزینه های اساسی زندگی در آن کشور کسب اطلاع کنند. علاوه بر هزینه ی اجاره یا خرید خانه باید به هزینه های دیگری نیز توجه نمود. هزینه هایی مانند حمل و نقل، ، تحصیل، تغذیه، مراقبت های بهداشتی، بیمه ی درمانی و مالیات از هزینه های روتین و همیشگی برای زندگی هستند که باید همواره مورد توجه قرار گیرند.

مشاهده بیشتر
 زبان انگلیسی برای مهاجرت کلاس تضمینی آیلتس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا