WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
ایرانیان کانادامهاجرتمهاجرت به کانادا

مهاجرت رایگان به کانادا

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

مهاجرت رایگان به کانادا

 

امروز اگر در فضای مجازی به دنبال روشی مناسب و ارزان برای مهاجرت به کانادا باشید بدون شک با انبوهی از پیام های تبلیغاتی با مضمون مهاجرت رایگان به کانادا مواجه خواهید شد. اما سوال اساسی که در این بین پیش خواهد آمد این است که آیا تبلیغات صورت گرفته درباره مهاجرت رایگان به کشور کانادا حقیقت دارد. یا اینکه فقط راهکار مناسب برای بازاریابی و جذب مخاطب می باشد.

در ادامه این متن ما قصد داریم تا با بررسی برخی از این تبلیغات پرده از راز تاریک آنها بر داریم. در نهایت روش های جدید کلاهبرداری که تحت عنوان شرکت های مهاجرتی صورت می پذیرد را به شما عزیزان معرفی کنیم. شما کاربران گرامی با شناخت این دروغ ها می توانید خود را از تارهای عنکبوت مانند این شرکت های مهاجرتی خلاص نمایید. پس با مطالعه این متن کوتاه سطح آگاهی خود را افزایش داده و از باور ادعاهای پوچ و توخالی مهاجرت رایگان به کانادا خودداری کنید.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

 

آپلود عکسمهاجرت رایگان به کانادا

 

بررسی روانی برخی از دلایل مهاجرت

پیش از پرداختن به دلایل مهاجرت بگذارید به این نکته اشاره کنیم که مهاجرت تنها مختص انسان کنونی نیست. در نهایت بشر از زمان های بسیار دور در صورت مواجه با مشکلات اقدام به مهاجرت از نقطه ای به نقطه دیگر می نموده است. گاهی نیز دلیل اصلی مهاجرت انسان ها یافتن سرزمین های حاصلخیز و بهبود شرایط زندگی آنها بوده است. هنوز هم انسان ها بنا بر دلایل مختلف مانند ناامنی، رکود اقتصادی، قحطی و جنگ مجبور به ترک سرزمین های خود می شوند. اما مهمترین موضوع بررسی دلایل مهاجرات کسانی می باشد که در شرایط پایدار و امن زندگی می کنند و باز هم مهاجرت را بهترین گزینه برای خود می دانند. امروزه انسان ها برای مهاجرت دلایل مختلفی مانند آموزش، مشکلات اقتصادی، عوامل اجتماعی، دلایل جمعیت شناختی و حتی شرایط اقلیمی را بیان می کنند.

بر همین اساس سازمان ملل پژوهش گسترده ای را بر روی پراکندگی جمعیت در دنیا انجام داد. در این پژوهش مشخص شد که از هر 100 انسان سه نفر از آنها مهاجر می باشند. یعنی از هر 100 انسان سه انسان در کشوری به غیر از سرزمین مادری خود زندگی می کند. اما نکته نگران کننده در بحث مهاجرت عدم دستیابی به رویاها در سرزمین مقصد می باشد. به شکلی که امروزه بیش از 25 درصد مهاجرانی که به آمریکا کوچ کرده اند در معرض فقر مطلق قرار دارند. زیرا عموما این افراد مجبور به اشتغال در رشته های شغلی با درآمدهای بسیار کم می شوند.

 

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

آپلود عکسمهاجرت رایگان

برخی مشکلاتی که مهاجران با آنها روبرو می شوند

زندگی انسان همواره تابع جمع بوده است. در نتیجه انسان ها نسبت به گروه اطراف خود احساس تعلق عاطفی دارند. زمانی که فرد اقدام به مهاجرت می کند خود را از این ارتباطات انسانی محروم می نماید و این امر سبب ایجاد اضطراب ناشی از جدایی در فرد می شود. عدم وابستگی عاطفی به گروه خاصی از انسان ها در کشور دیگر نیز بر این ناراحتی ها دامن خواهد زد. در نهایت همین امر انسان را به غوطه افسردگی و اضطراب می کشاند. اما این تنها یکی از نگرانی های مهاجرت است. در درجه بعد انسان باید خود را با شرایط جدید زندگی تطابق دهد که این مسئله هم می تواند بر اضطراب فرد مهاجر بیفزاید و بیشتر از قبل او را به غوطه تباهی بکشاند. مورد دیگر خود درگیری فردی بین دو مقوله آزادی و امنیت است.

بدون شک آزادی های افراطی می تواند سبب کاهش امنیت فردی شود. باید بدانید که آزادی زیاد سبب می شود تا مسئولیت رفتارها و انتخاب های ما با خود فرد باشد. در نتیجه این موضوع می تواند سبب تشدید اضطراب در مهاجران شود. مهاجرت های خانوادگی فرد با مشکلات دیگری مانند عدم تطابق با فرهنگ جاری در کشور دیگر روبرو می شود. بدون شک کودکان بسیار سریعتر از والدین شرایط مکان های جدید را می پذیرند و با آن تطابق پیدا می کنند. اما این امر در رابطه با افراد بالغ کمی دشوار تر می باشد. در نتیجه همین عدم تطابق والدین با فرهنگ کشور جدید می تواند بین والدین و کودکان شکاف عمیق ارتباطی را ایجاد کند.

 

آیا مهاجرت رایگان به کانادا امکان پذیر می باشد؟

در نهایت با شناخت مشکلات پیش روی مهاجران حال این سوال برای ما ایجاد می شود که آیا اصلا مهاجرت رایگان به کانادا امکان پذیر می باشد؟ شاید این پرسش برای بسیاری از کسانی که امید به مهاجرت به کشور پیشرفته ای مانند کانادا را دارند ایجاد شده باشد. در پاسخ به این سوال باید اینگونه بیان کنیم که بهترین راه برای مهاجرت به کانادا داشتن سرمایه و یا همان تمکن مالی می باشد. شاید شما هم بدانید که غالبا کشورهایی که اقدام به پذیرش مهاجر از سایر نقاط دنیا می کنند از این امر به دنبال تحقق اهداف خاص می باشند. برای مثال کانادا اعلام کرده است که قصد دارد تا سال 2025 چیزی در حدود یک و نیم میلیون مهاجر خارجی را پذیرش کند.

حال سوال اساسی این است که هدف کانادا از پذیرش این حجم بالای مهاجر چیست. در واقع کشور کانادا در تلاش است تا در پی جذب مهاجران توانمند شکاف های اقتصادی که در این کشور ایجاد شده است و دلیل اصلی آن نیز پیری جمعیت در کشور کانادا می باشد را پر کند. حال بدن شک برای پذیرش مهاجر کشور کانادا شرایط مالی و اقتصادی خاصی را در نظر می گیرد و شرکت های مهاجرتی نیز بر اساس همان شرایط می تواند امکان مهاجرت به کشور کانادا را برای متقاضیان فراهم نمایند. در نهایت می توان اینگونه بیان نمود که مهاجرت رایگان به کشور کانادا یک دروغ بزرگ تبلیغاتی می باشد.

آپلود عکسمهاجرت رایگان به کانادا

 

برآورد حداقلی هزینه های مهاجرت رایگان به کانادا

در بخش قبل نیز به این موضوع اشاره نمودیم که به هر جهت برای مهاجرت به هر نقطه ای از دنیا باید هزینه های مشخصی را به عنوان هزینه های پایه پرداخت کرد. این امر در رابطه با کشور کانادا نیز صدق می کند. در واقع شرایط مهاجرت به کانادا به دو شکل دریافت ویزای کاری و سرمایه گذاری در این کشور محقق می شود. بدون شک روش دوم کاملا وابسته به سرمایه و تمک مالی شما می باشد. در نتیجه می توان این روش را یکی از گران ترین روش های مهاجرتی به کشور کانادا در نظر گرفت.

این امر خود نشان می دهد که مهاجرت به کانادا بدون تمکن مالی عملا غیر ممکن است. روش دوم نیز که همان روش اکسپرس اینتری می باشد نیز دارای هزینه های جانبی بالایی برای افرادی است که قصد مهاجرت به این شیوه را دارند. در این روش نیز شما پیش از ثبت نام و در زمان صدور درخواست و حتی بعد از آن موظف به پرداخت مبلغ قابل توجهی برای هزینه های دریافت ویزا می باشید. این شرایط حتی برای استفاده از روش های مهاجرتی مانند مهاجرت کشاورزی و غذایی، برنامه کارگران خارجی موقت و مهاجرت روستایی و شمالی نیز صدق می نماید.

 

آپلود عکس

هزینه های مهاجرت به کانادا

 

آیا در کانادا امکان تحصیل رایگان وجود دارد؟

تحصیل رایگان در کانادا یکی از مهمترین دلایل مهاجرت به کشور کانادا شناخته می شود. اما باید در این متن به این موضوع اشاره کنیم که در حالت عادی امکان تحصیل رایگان در کانادا تنها برای مقاطع تحصیلی اجباری که همان سطح یک تا دوازدهم محقق می باشد. در نهایت این امکان نیز تنها برای افرادی که دارای اقامت دائم کشور کانادا هستند اختصاص داده شده است. باید به این نکته اشاره کرد که تحصیل در کشور کانادا حتی برای سطوح ذکر شده در متن نیز بسیار هزینه بر می باشد. برای تحصیل در مقاطع بالاتر نیز در کشور کانادا شما باید هزینه های قابل توجهی را پرداخت کنید.

متقاضیان تحصیل در کانادا می توانند برای تحصیل در کانادا از بورس های تحصیلی هم استفاده نمایند. استفاده از بورس نیز منوط به شرایط در نظر گرفته شده توسط دانشگاه مورد نظر می باشد. البته باید به این نکته نیز اشاره کرد که طی تمامی مراحل ذکر شده در متن از ثبت درخواست تا پذیرش کامل دانشجو هزینه های سنگین و زمان و انرژی زیادی را از شما خواهد گرفت. پس بدانید که برای تحصیل رایگان در کانادا نیز شما موظف به صرف هزینه های فوق که مبلغ قابل توجهی نیز می باشد هستید.

آپلود عکس

تحصیل رایگان در کانادا

 

جمع بندی

در نهایت همانگونه که در متن نیز به آن اشاره نمودیم مهاجرت رایگان به کانادا بدون شک امری محال و غیر ممکن است و حتی در روش های ارزان مهاجرت به کانادا نیز شما باید هزینه های قابل توجهی را برای این منظور پرداخت نمایید. در نهایت اگر قادر به پرداخت هزینه های بالای مهاجرت به کشور کانادا نمی باشید نباید هرگز فریب تبلیغات صورت گرفته در این زمینه را بخورید. در نتیجه چون مهاجرت بدون پول به کشور کانادا غیر ممکن است در نتیجه هر کس که به شما وعده مهاجرت رایگان به کانادا  به کانادا را می دهد بدون شک در پی اهداف کلاهبردارانه می باشد. در نتیجه باید بدانید که در هر روش مهاجرتی شما باید هزینه های مهاجرت به کانادا را حال چه کم و چه زیاد پرداخت نمایید. مهاجرت رایگان به کانادا یکی از شیوه های جلب نظر افرادی است که قصد مهاجرت به کانادا را دارند و در این بین از تمکن مالی پایینی برخوردار می باشند

در نتیجه برای تحقق رویای مهاجرت به یک کشور پیشرفته و کسب درآمد بالاتر و زندگی بهتر شما باید هزینه ای را صرف نمایید. به خاطر داشته باشید که مهاجرت رایگان به کانادا می تواند مانند یک تله عل نماید. این وعده فریبنده می تواند افراد با سرمایه های محدود را به خود جلب کند و در نهایت باعث هدر رفت تمامی سرمایه زندگی آنها شود. در نهایت مهاجرت رایگان به کانادا یک دروغ بزرگ است و نباید آن را باور نمود. زیرا برای مهاجرت به هر کشور وجود حداقل تمکن مالی برای فرد الزامی است. پس بدانید حتی برای کار نیز شما باید هزینه های قابل توجهی را برای مهاجرت به کانادا پرداخت نمایید.

 

آپلود عکس

مهاجرت رایگان به کانادا

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا