WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
دیجیتال مارکتینگ در کاناداطراحی سایت و سئوکارآفرینی در کانادامعرفی شخصیت ها
موضوعات داغ

دکتر سازمند – دکتر یاشا سازمند کیست؟

دکتر سازمند یا دکتر یاشا سازمند مدیر عامل شرکت آکام آتا (سهامی خاص) مرکز مشاوره کارآفرینی مشاوره کسب و کار و تجاری با مجوز تجاری سازی و شرکت طراحی سایت و سئو با مجوز فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. این شرکت عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ایران است.

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

دکتر سازمند کیست؟

دکتر سازمند محقق بین الملل علم مدیریت با رتبه علمی گوگل 7

دکتر سازمند یا دکتر یاشا سازمند، محقق بین المللی دیجیتال مارکتینگ و مشاوره کسب و کار با اچ ایندکس گوگل اسکالر 7 از بهترین مشاوران کسب و کار ایران می باشد. ایشان دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار DBA از دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) مدیریت کسب و کار MBA از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی و مهندس مکانیک در طراحی حامدات با گواهینامه معادل مهندسی کامپیوتر می باشد و بیش از 15 سال سوابق کاری در رزومه حرفه ای خود دارد..

مدیر عامل شرکت مرکز مشاوره کارآفرینی و مشاوره کسب و کار

دکتر سازمند، مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت آکام آتا (سهامی خاص) مرکز مشاوره کارآفرینی مشاوره کسب و کار و تجاری با مجوز تجاری سازی و شرکت طراحی سایت و سئو با مجوز فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد. این شرکت عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ایران است.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

مدیر عامل شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات و متخصص دیجیتال مارکتینگ

دکتر سازمند به بسیاری از پزشکان ایران و دنیا در راستای معرفی برند شخصی، طراحی سایت و سئو و بازاریابی بین الملل کمک نموده است. دکتر سازمند از مدیران اسبق یک شرکت گردشگری سلامت بوده است که با بازاریابی آنلاین به جذب بیمار خارجی و مطرح شدن برند پزشکی ایران در سطح بین الملل تلاش های بسیاری نموده است. ایشان سوابق بین المللی کار برای شرکت مخابرات سنگاپور و شرکت نت اپ انگلستان را در رزومه کاری خود داشته و از سال 1398 تا 1402 مدیر عامل شرکت آکام آتا سهامی خاص می باشد.

دکتر سازمند دکتر یاشا سازمند مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت آکام آتا مرکز مشاوره کارآفرینی مشاوره کسب و کار مشاوره مدیریت و طراحی سایت و سئو
دکتر سازمند – یاشا سازمند

با جستجوی دکتر سازمند در اینترنت به شخصیت های زیر می رسیم.

دکتر محمدصادق سازمند – دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی
دکتر علیرضا سازمند، استادیار، گروه آموزشی پاتوبیولوژی – دانشکده دامپزشکی دانشگاه ابو علی سینا
دکتر نگین سازمند، دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی تهران
دکتر محمدصادق سازمند – دکترای حرفه‌ای دندانپزشکی
داروخانه دکتر سازمند شیراز – داروخانه شبانه روزی دکتر اکبری – دکتر سازمند

یاشا سازمند کیست؟

از هوش مصنوعی پرسیدیم یاشا سازمند کیست؟ و جواب آن: یاشا سازمند یک متخصص بازاریابی دیجیتال و کارآفرین ایرانی است. او بنیانگذار و مدیرعامل شرکت آکام آتا، یک شرکت مشاوره کسب و کار و کارآفرنی، فناوری اطلاعات و ارتباطب IT و تولید توسعه و پشتیبانی نرم افزار و بازاریابی دیجیتال است. یاشا سازمند همچنین یک مدرس و سخنران فعال در زمینه بازاریابی دیجیتال است.

یاشا سازمند در سال 1362 در بندر انزلی متولد شد. او در رشته مهندسی مکانیک در طراحی جامدات فارغ التحصیل شد. پس از فارغ التحصیلی، کار خود را در زمینه فناوری اطلاعات IT  و بازاریابی دیجیتال آغاز کرد. او در سال 1398 شرکت آکام آتا را تاسیس کرد که یک شرکت سهامی خاص با 5 سهامدار می باشد.

یاشا سازمند در زمینه بازاریابی دیجیتال دارای تجربه و دانش گسترده ای است. او در زمینه های مختلفی مانند سئو، بازاریابی محتوا، بازاریابی رسانه های اجتماعی و تبلیغات دیجیتال تخصص دارد. یاشا همچنین به عنوان یک مدرس و سخنران فعال در زمینه بازاریابی دیجیتال شناخته می شود. او در دوره های آموزشی و سمینارهای مختلف در زمینه بازاریابی دیجیتال تدریس می کند و در کنفرانس های مختلف بازاریابی دیجیتال سخنرانی می کند.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

یاشا سازمند از جمله موفق ترین متخصصان بازاریابی دیجیتال در ایران است. او به عنوان یک رهبر فکری در زمینه بازاریابی دیجیتال شناخته می شود و به عنوان یک مشاور بازاریابی دیجیتال مورد اعتماد بسیاری از کسب و کارهای ایرانی است.

در اینجا برخی از دستاوردهای یاشا سازمند آورده شده است:

 • بنیانگذار و مدیرعامل شرکت آکام آتا، یک شرکت مشاوره بازاریابی دیجیتال
 • مشاور، مدرس و سخنران فعال در زمینه بازاریابی دیجیتال
 • همکاری با برترین شرکت های دنیا نظیر گوگل، مخابرات سنگاپور، و شرکت نت اپ انگلستان
 • ایشان سابقه کارمندی برای 12 شرکت و کسب و کار قبل از تاسیس شرکت آکام آتا سهامی خاص را در رزومه حرفه ای خود دارد.

یاشا سازمند به عنوان یک متخصص بازاریابی دیجیتال موفق، به کمک کسب و کارهای ایرانی برای رشد و توسعه آنها کمک می کند. او همچنین به آموزش و پرورش متخصصان بازاریابی دیجیتال در ایران کمک می کند و از محققان برجسته علم بازاریابی دیجیتال می باشد که با اچ ایندکس 7 و انتشار 11 مقاله علمی معتبر در ژورنال های شناخته شده دنیا رتبه علمی در حد اساتید برتر دانشگاه های دنیا را دارد.

Dr. Yasha Sazmandasfaranjan Google Scholar

بازاریابی و تبلیغات پزشکی در ایران ؟

بازاریابی و تبلیغات پزشکی در ایران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. مخصوصا در حوزه تبلیغات دندانپزشکی که می توانید به شرکت آکام آتا مراجعه نمایید. با توجه به افزایش جمعیت و رشد آگاهی مردم نسبت به سلامت، رقابت در این حوزه نیز افزایش یافته است. در این شرایط، بازاریابی و تبلیغات موثر می تواند به کسب و کارهای پزشکی کمک کند تا در میان رقبا متمایز شوند و به اهداف خود دست یابند.

بازاریابی پزشکی و بازاریابی دندانپزشکی با شرکت آکام آتا به مجموعه ای از فعالیت ها و اقداماتی گفته می شود که برای معرفی خدمات و محصولات پزشکی به مخاطبان هدف انجام می شود. این فعالیت ها می تواند شامل تبلیغات، روابط عمومی، بازاریابی محتوا و سایر روش ها باشد.

تبلیغات پزشکی و تبلیغات دندانپزشکی یکی از مهمترین روش های بازاریابی پزشکی است. تبلیغات پزشکی می تواند به شکل های مختلفی انجام شود، از جمله:

 • تبلیغات تلویزیونی
 • تبلیغات رادیویی
 • تبلیغات چاپی
 • تبلیغات آنلاین
 • تبلیغات محیطی

تبلیغات پزشکی و تبلیغات دندانپزشکی و دارو سازی در ایران باید با رعایت قوانین و مقررات مربوطه انجام شود. این قوانین توسط سازمان نظام پزشکی ایران تعیین شده است. برخی از مهمترین قوانین تبلیغات پزشکی در ایران عبارتند از:

 • تبلیغات پزشکی باید در راستای حفظ سلامت و ایمنی جامعه باشد.
 • تبلیغات پزشکی نباید منجر به گمراهی یا اغفال مخاطبان شود.
 • تبلیغات پزشکی نباید ادعاهای غیرواقعی یا اغراق آمیز داشته باشد.

بازاریابی محتوا یکی دیگر از روش های موثر بازاریابی پزشکی و بازاریابی دندانپزشکی و دارو سازی است. بازاریابی محتوا به تولید و انتشار محتوای ارزشمند و مرتبط با سلامت و پزشکی گفته می شود. این محتوا می تواند شامل مقالات، ویدئوهای آموزشی، پادکست ها و سایر فرمت ها باشد.

بازاریابی محتوا می تواند به کسب و کارهای پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی کمک کند تا:

 • آگاهی از برند خود را افزایش دهند
 • ترافیک سایت خود را افزایش دهند
 • اعتبار خود را در میان مخاطبان هدف افزایش دهند

روابط عمومی نیز یکی از روش های مهم بازاریابی پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی است. روابط عمومی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که برای ایجاد روابط مثبت با رسانه ها و افکار عمومی انجام می شود. روابط عمومی می تواند به کسب و کارهای پزشکی کمک کند تا:

 • تصویر مثبتی از خود در میان مخاطبان هدف ایجاد کنند
 • از محصولات و خدمات خود در رسانه ها و فضای عمومی صحبت کنند
 • با مخاطبان هدف خود ارتباط برقرار کنند

بازاریابی پزشکی دندانپزشکی و دارو سازی در ایران با چالش هایی نیز روبرو است. یکی از مهمترین چالش ها، قوانین و مقررات سختگیرانه تبلیغات پزشکی است. این قوانین می تواند باعث شود که کسب و کارهای پزشکی در انجام تبلیغات خود با محدودیت هایی مواجه شوند.

چالش دیگر، کمبود دانش و آگاهی در زمینه بازاریابی پزشکی دندانپزشکی و دارو سازی است. بسیاری از کسب و کارهای پزشکی از اهمیت بازاریابی و تبلیغات پزشکی آگاه نیستند و یا دانش و مهارت لازم برای انجام آن را ندارند.

با وجود چالش ها، بازاریابی پزشکی در ایران پتانسیل رشد زیادی دارد. با افزایش آگاهی مردم نسبت به سلامت و اهمیت آن، کسب و کارهای پزشکی باید به اهمیت بازاریابی و تبلیغات پزشکی توجه بیشتری داشته باشند.

توجه کنید در بسیاری در کشور ها و ایران برای تبلیغات حوزه پزشکی و دندانپزشکی و دارو سازی باید مجوز از سازمان نظام پزشکی داشته باشید و شرایط و قوانین را رعایت نمایید زیر حوزه پزشکی در دنیا یک امر انسان دوستانه است و نباید رنگ و بوی پول و بیزنس به خود بگیرد. بیزنس بیزنس است و پزشکی پزشکی. در برخی کشور های چیزی به نام تبلیغات پزشکی نداریم و از کلمه معرفی خدمات پزشکی استفاده می شود و خود گوگل نیز برای تبلیغات گمراه کننده پزشکی محدودیت های بسیاری گذاشته که در دوره پاندمی کرونا حتی این محدودیت ها در نمایش گوگل بیشتر شد.

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا