طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا
خرید بیزینس در کانادا

خرید بیزینس در کانادا

در حال حاضر، راه‌هایی برای دریافت ویزای کار و در پی آن اقامت دائم در کانادا وجود دارد که یکی از آنها شامل خرید بیزینس در کانادا یا راه‌اندازی بیزینس در این کشور است. با این روش، امکان سرمایه‌گذاری در کانادا و مهاجرت دائمی به این کشور برای همیشه فراهم می‌شود. انواع بیزینس‌ها از جمله شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و رستوران‌ها می‌توانند به عنوان موردهای مطرح شده برای انتخاب باشند و ممکن است ملکی یا اجاره‌ای باشند.

در شرایط خاص، فرصتی برای خرید بیزینس در کانادا برای شما ایجاد می‌شود. مراحل ابتدایی این مسیر شامل جستجو و شناسایی یک فرصت مناسب برای راه‌اندازی یا تصاحب کسب و کار می‌شود. اینجاست که ممکن است از راهنمایی‌ها و توصیه‌های ما بهره‌برداری کنید. در ادامه مقاله، با دقت به تمام مشخصات لازم برای انتخاب و خرید یک کسب و کار مناسب در کانادا آشنا خواهید شد.

خرید بیزینس در کانادا

در هنگام تمایل به تبدیل به مالک یک کسب و کار در کانادا، دو مسیر مختلف در اختیار دارید. می‌توانید یکی از دو راهکار زیر را انتخاب نمایید: به خرید یک کسب و کار فعلی که در حال حاضر وجود دارد بپردازید، یا به تأسیس یک کسب و کار جدید در کانادا بپردازید. این انتخاب تأثیرات مختلف مالیاتی را به همراه دارد و به میزان مالیاتی که بر درآمد و دارایی‌های مرتبط با آن کسب و کار اعمال می‌شود، تأثیر خواهد گذاشت.

 طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا

در خصوص خرید کسب و کار فعال در کانادا، دو روش اصلی وجود دارد. یکی اینکه مبلغی مشخص را به عنوان مبلغ کل کسب و کار پرداخت کنید و دیگری اینکه بخشی از سهام آن کسب و کار را – که باید حداقل بیش از ۵۱ درصد باشد – خریداری نمایید. با توجه به اینکه یک شرکت به عنوان یک شخص حقوقی مستقل شناخته می‌شود و قادر به داشتن دارایی‌های خود به نام خود است، تغییر در مالکیت سهام شرکت، تأثیری در ارزش مالیاتی دارایی‌های متعلق به آن شرکت نخواهد داشت.

شرایط خرید بیزینس در کانادا

  1. داشتن تجربه حداقل سه سال مدیریت یا مالکیت بیزینس در کشور مبدأ تعداد سه سال تجربه مدیریت یا مالکیت (داشتن همه و یا حداقل ۱۰ درصد از سهام شرکت است ) در نظر گرفته می‌شود؛ به عبارت دیگر، شما باید تجربه مدیریت یا مالکیت کسب و کار را در کشور خود داشته باشید
  2. داشتن دارایی و منابع مالی کافی برای خرید کسب و کار در کانادا؛ برای انجام این کار، شما باید دارای منابع مالی کافی برای انجام خرید کسب و کار در کانادا باشید.
  3. تصاحب تمامی یا حداقل ۵۱ درصد از سهام کسب و کار در کانادا؛ این به این معناست که شما باید تمامی یا حداقل ۵۱ درصد از سهام کسب و کار مورد نظر خود را در کانادا تصاحب کنید.
  4. داشتن مدرک تحصیلی به میزان دیپلم یا بالاتر؛ برای انجام این کار، شما باید دارای مدرک تحصیلی به میزان دیپلم یا بالاتر باشید.
  5. داشتن مهارت ابتدایی در زبان انگلیسی؛ هر چند تقدیم مدرک زبان الزامی نیست، اما داشتن مهارت ابتدایی در زبان انگلیسی می‌تواند به شما کمک کند.

قیمت خرید بیزینس در کانادا

قیمت خرید یک کسب و کار در کانادا به متغیرهای مختلفی وابسته است که شامل ماهیت فعالیت کسب و کار، موقعیت جغرافیایی آن، اندازه آن، سودآوری، تعداد کارکنان و عوامل دیگر می‌شود. به طور کلی، میزان حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید یک کسب و کار در کانادا حداقل باید ۲۵۰ هزار دلار باشد.

در فرآیند خرید بیزینس ، معمولاً یک مبلغ مشخص برای تمامی ارزش‌های کسب و کار پرداخت می‌شود. با این حال، در برخی موارد از قراردادهای فروش، مبالغ مختلفی برای هر دارایی شرکت (مانند تجهیزات و تأسیسات)، موجودی شرکت (مانند کالاهای موجود) و در صورت امکان ارزش تجاری شرکت (goodwill) به صورت جداگانه ذکر می‌شود.

در صورتی که مبالغ جداگانه برای هر دارایی شرکت در قرارداد ذکر نشده باشد و فقط یک مبلغ کلی ذکر شده باشد، شما مسئولیت محاسبه ارزش هر دارایی و موجودی را با توجه به ارزش منصفانه بازار بر عهده دارید. جمع کل این مبالغ باید با مبلغی که فروشنده تعیین کرده، همخوانی داشته باشد.

  طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا

 

 اگر به دنبال دانش و مشاوره در زمینه تجارت بین‌الملل، ایجاد کسب و کار، بیزینس کوچیک یا حتی خدمات دیجیتال مارکتینگ از مبدأ تا انتها هستید، ما دارای مجوز‌های مورد نیاز برای ارائه این خدمات هستیم 

ما با با تیمی متخصص و مجرب ، هر مرحله از پروسه کارآفرینی از مشاوره تا اجرا، همراه با شما خواهیم بود .

اگر به دنبال تحقق ایده‌هایتان هستید و آماده‌اید به موفقیت‌ های بزرگتری در کسب و کار دست پیدا کنید، اگر به دنبال کارآفرینی و توسعه کسب و کار خود در کانادا هستید ، با ما تماس بگیرید .

جهت کسب و اطلاعات بیشتر به وبسایت اصلی شرکت ما مراجعه فرمایید :

لیست قیمت سفارش طراحی سایت 

رزومه یاشا سازمند، مدیر عامل شرکت

مشاهده بیشتر
 طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا