WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
تبلیغات

همکاری در تبلیغات اینستاگرام چیست؟

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

همکاری در تبلیغات اینستاگرام چیست؟

همکاری در تبلیغات اینستاگرام چیست؟ اینستاگرام یک رسانه اجتماعی قدرتمند است که بیش از یک میلیارد کاربر فعال دارد. این موضوع، فرصتی عالی برای رونق کسب و کارهای شما است. از آنجایی که تبلیغات در اینستاگرام بازدهی بسیار بالایی دارد، شما می‌توانید اطمینان داشته باشد هزینه‌ایی که برای این کار می‌پردازید، ارزشش را دارد. هم اکنون پیج‌های زیادی مشغول درآمدزایی از طریق تبلیغات در اینستاگرام هستند.

چرا برای تبلیغات اینستاگرام هزینه کنم؟

شما می‌توانید در جاهای مختلفی برای پیج خود تبلیغ کنید اما انتشار تبلیغ در اینستاگرام می‌تواند بهترین عملکرد را به شما ارائه دهد. به طوری که تبلیغات اینستاگرام تعامل را تا 2.5 برابر بیشتر از سایر شبکه‌های اجتماعی حفظ می‌کند. همچنین برای تبلیغات در اینستاگرام گزینه‌های هدف متنوع و پیشرفته‌ایی ارائه می‌شود. می‌توانید از این تنوع برای بالا بردن بازدهی تبلیغات خود استفاده کنید. داشتن فالوورهای زیاد در اینستاگرام و رصد شدن پیج شما توسط آنها، این امکان را به شما می‌دهد که از کسب و کارتان سود ببرید. اگر تبلیغات شما بتواند توجه کاربران مناسب را به پیجتان جلب کند، راحت‌تر می‌توانید مخاطبان را وادار کنید روی تبلیغ شما کلیک کنند، محصولتان را بخرند یا صفحه شما را لایک کنند.

نمایش تبلیغات در اینستاگرام به دو حالت ساعتی و بازدیدی خواهد بود. به این صورت که در حالت بازدیدی، دو طرف پیش از منتشر کردن تبلیغ باهم هماهنگ می‌کنند که تبلیغ تا وقتی بازدید از پیج مورد نظر به یک عدد خاص نرسد، همچنان در پیج اینفلوئنسر یا بلاگر باقی بماند. در حالت ساعتی هم دو طرف توافق می‌کنند تبلیغ برای مثلا یک ساعت در پیج بلاگر منتشر شود و پس از اتمام زمان مورد توافق نیز تبلیغ حذف می‌شود. خواه نتیجه دلخواه حاصل شده باشد خواه نشده باشد.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

همکاری در فروش اینستاگرام برای انواع شاپ‌ها

همکاری در تبلیغات اینستاگرام یکی از قابلیت‌های جدید این شبکه اجتماعی است. اینستاگرام مدام به روزرسانی شده و امکانات بهتر و بیشتری در اختیار کاربران خود می‌گذارد. یکی از تازه‌ترین ویژگی‌هایی که به این برنامه اضافه شده، فراهم شده امکان همکاری کردن با بقیه کاربران یا Instagram collabs است. این ویژگی فرصتی عالی را برای برندها و صاحبان کسب و کارها و همینطور اینفلوئنسرها فراهم می‌کند.Instagram collabs  یکی از ویژگی‌های اینستاگرام است که کمک می‌کند کاربران برنامه برای انجام تبلیغات با یکدیگر همکاری کنند.

مزایای استفاده از همکاری در تبلیغات اینستاگرام

همکاری در تبلیغات اینستاگرام چه مزایایی دارد ؟ به اشتراک گذاری یک پست به طور همزمان در دو پروفایل، بازدید بیشتر یا قابل مشاهده بودن بارزترین مزیت استفاده از ویژگیInstagram collabs  است. علاوه بر این چندین مزیت دیگر نیز وجود دارد که نشان می‌دهد این ویژگی ارزشمند است.

رسیدن به یک مخاطب جدید

از آنجایی که یک پست  Instagram collabs  در هر دو پروفایل نشان داده می‌شود، به شما این امکان را می‌دهد که کسب و کارتان را به مخاطبین حساب کاربری دیگرتان نیز معرفی کنید. این یک راه عالی برای نمایش محصولات، تخصص، خلاقیت و خدمات به جامعه کاربری جدید است.

تقویت تعامل

یک پست Instagram collabs اینگونه است که علاوه بر اینکه در هر دو پروفایل نشان داده می‌شود، تعداد بازدیدها، لایک‌ها، کامنت‌ها و نظراتی مربوط به آن است هم از هر دو پروفایل جمع آوری شده و با هم نمایش داده می‌شوند. به این ترتیب پست از دو جامعه کاربری تعاملاتی داشته و الگوریتم اینستاگرام نیز به خاطر این تعامل بالا، آن را برای کاربران بیشتری نمایش می‌دهد.

نحوه استفاده از ویژگی collabs اینستاگرام

درست کردن یک پست collabs  در اینستاگرام بسیار شبیه هر پست معمولی دیگری است. در ادامه مراحل استفاده از این قابلیت را بیان می‌کنیم.

مرحله 1: مراحل معمول درست کردن یک پست فید جدید را طی کنید.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

مرحله 2: در قسمتی که می‌توانید جزئیاتی را به پست اضافه کنید، گزینه‌ایی وجود دارد موسوم به ( تگ افراد)، روی آن کلیک کنید.

مرحله 3: گزینه ( دعوت از همکار ) را انتخاب کنید.

مرحله 4:  نام کاربری کاربر یا کاربرهایی را که می‌خواهید با آنها همکاری کنید جستجو کرده و پیدا کنید. البته باید بدانید که آنها باید درخواست همکاری شما را بپذیرند تا اسمشان در پست نمایش داده شود.

مرحله 5: پس از انتخاب کردن کاربر یا کاربرهایی که مد نظرتان هستند، روی گزینه ( انجام شد ) کلیک کنید.

مرحله 6: ممکن است مایل باشید جزئیات بیشتری همچون اضافه کردن مکان، اضافه کردن موسیقی، نوشتن شرح و… را به پست خود بیفزایید، اگر چنین قصدی دارید در این مرحله باید این کار را انجام دهید، سپس روی دکمه ( اشتراک گذاری ) کلیک کنید. هم اکنون شما پست همکاری اینستاگرام خود را ایجاد کرده‌اید.

نحوه پذیرش درخواست همکاری اینستاگرام

همانطور که گفتیم افراد تگ شده در پست همکاری شما، باید درخواست همکاری شما را بپذیرند تا نام کاربری آنها در پست نمایش داده شود. اکنون سوال مهم این است که چگونه باید برای انجام همکاری در تبلیغات اینستاگرام ، این درخواست پذیرفته شود؟ برای پذیرش درخواست همکاری مراحل زیر را دنبال کنید.

  • مرحله 1: اگر کسی برای شما درخواست همکاری فرستاده باشد، در قسمت اعلان‌های صفحه کاربری شما نمایش داده می‌شود. پس روی آن اعلان کلیک کنید. پست همکاری همراه با یادداشتی که در آن نوشته شده ( کاربر— شما را دعوت کرده است که در پست او شریک باشد) به شما نشان داده می‌شود.
  • مرحله 2: در کنار این یادداشت دکمه‌ایی آبی رنگ به مضمون ( بازبینی ) وجود دارد، روی آن که کلیک کنید، یک پنجره پاپ آپ برای پذیرش یا رد این دعوت به شما نشان داده می‌شود.
  • مرحله 3: accept را انتخاب کنید و تمام. شما درخواست همکاری را پذیرفته‌اید و به عنوان نویسنده پست نشان داده می‌شوید. پست هم برای شما و هم برای فالوورهایتان نشان داده می‌شود.

 

سایت تبلیغات در اینستاگرام 

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا