WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
تبلیغات

سایت تبلیغات در اینستاگرام

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

سایت تبلیغات در اینستاگرام

سایت تبلیغات در اینستاگرام  : یکی از بهترین راه‌های دسترسی به مخاطبان هدف، تبلیغات در اینستاگرام است. از آنجایی که افراد زیادی روزانه از اینستاگرام استفاده می‌کنند، تبلیغ کردن در اینستاگرام یکی از بهترین فرصت‌ها برای جذب مخاطبان است. تبلیغات در اینستاگرام هیچ محدودیتی ندارد و می‌تواند به قدرتمندترین و سریع‌ترین شکل ممکن به فروش و شناخته شدن کسب و کار و برند شما کمک کند. به طور کلی تبلیغات در اینستاگرام به دو صورت تعرفه‌ای و بازدیدی و در قالب پست و استوری انجام می‌شود.

در تبلیغات بازدیدی، تبلیغات شما توسط پیج‌ها یا اینفلوئنسر‌ها منتشر می‌شود و شما تنها براساس میزان بازدید تبلیغتان لازم است هزینه پرداخت کنید. اما در تبلیغات تعرفه‌ای هر چه تعرفه تبلیغات باشد پرداخت می‌کنید، بدون در نظر داشتن اینکه بازدید پیج شما بالا می‌رود یا خیر. با این حال تبلیغات تعرفه‌ایی به دو روش انجام می‌شود که عبارتند از تبلیغات انتشار محتوا و تبلیغات اینفلوئنسری.

  • تبلیغات انتشار محتوا: در این نوع از تبلیغات ویدیو یا عکسی که خود شما آن را تهیه کرده‌اید توسط اینفلوئنسر یا پیج انتخابی شما در قالب پست یا استوری منتشر می‌شود.
  • تبلیغات اینفلوئنسری: در تبلیغات اینفلوئنسری، خود اینفلوئنسر برای شما محتوا تولید کرده و سپس در پیج خود به شکل پست یا استوری به اشتراک می‌گذارد.

مزایای تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام با وجود هزینه‌های بالا، مزایای بسیار زیادی دارد که در ادامه به بیان آنها می‌پردازیم.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

دسترسی به طیف وسیعی از مخاطبان

با توجه به اینکه امروزه بیشتر افراد از فضای مجازی و خصوصا برنامه اینستاگرام استفاده می‌کنند، تبلیغ کردن در پیج‌های اینستاگرامی باعث می‌شود افراد زیادی به جمع فالوورها یا دنبال‌ کننده‌های شما اضافه شود.

اثر بخشی بالا به دلیل دارا بودن محتوای بصری جذاب

در اینستاگرام صاحبان پیج‌ها برای جذب مخاطب تلاش بسیار زیادی می‌کنند، از این رو با بالا بردن جذابیت و به کار بردن خلاقیت در تولید محتوا، تاثیر زیادی بر ذهن مخاطب گذاشته و رونق کسب و کار‌های اینترنتی بیشتر می‌شود.

جذب فالوور جدید

با استقبال کردن مردم از پست و استوری‌های یک پیج، احتمال قرارگیری پست‌های آن در اکسپلور بالا می‌رود. وقتی تعداد پست‌های موجود در اکسپلور هر پیج بیشتر شود، مردم بیشتر با آن آشنا شده و فالوورهای آن افزایش می‌یابند.

کمک به شناخت مخاطبان شما

وقتی مخاطبان محتوای شما را دوست داشته باشند، این دوست داشتن را با لایک و کامنت هایشان نشان می‌دهند. حال اگر از محتوای شما توسط مخاطبان استقبال خوبی صورت نگرفت، شما باید محتوایتان را تغییر دهید. آنقدر تغییر ایجاد کنید تا محتوای شما مورد پسند قرار گیرد. این آزمون و خطا به شما کمک می‌کند با سلیقه مخاطبانتان آشنا شده و دفعات بعد با تغییرات کمتری تولید محتوا کنید.

امکان اندازه گیری میزان اثربخشی انواع تبلیغات در اینستاگرام

وقتی می‌توانیم بگوییم تبلیغات در اینستاگرام اثربخش بوده که تعداد فالوورهای پیج تبلیغ شده افزایش یابد. با مقایسه تعداد فالوورها در قبل و بعد از تبلیغ متوجه می‌شویم تبلیغ برای پیج ما اثربخش بوده یا خیر. همچنین می‌توانیم با افزایش تعداد بازدیدهای پیج و محتوای آن نیز، تا حدودی، تبلیغات را اثربخش بدانیم.

رشد سریع کسب و کار

با توجه به استفاده بیشتر مردم از برنامه اینستاگرام و استفاده مردم تمام کشورها از این برنامه، کسب و کارهای مختلف از سراسر جهان، از این طریق خیلی سریع به جهانیان معرفی شده و کسب و کارشان رونق می‌گیرد و رشد می‌کند.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

سایت تبلیغات در اینستاگرام

سایت‌های مختلفی وجود دارند که با پیج‌های اینستاگرامی مختلف در ارتباط بوده و برای تبلیغات می‌توانید با آن‌ها به عنوان واسطه در ارتباط باشید. برخی از این سایت‌ها در ادامه معرفی شده‌اند.

سایت جریان

یکی از سایت‌های فعال در این زمینه، جریان است. این مجموعه با پیج‌های بزرگ و پربازدیدی مانند ورزش 3، دیجیتو، Fitness_cilip، akharinkhabar، amir_food_review و … همکاری می‌کنند. این پیج‌ها در زمینه‌های مختلف فعالیت داشته و هر کدام میلیون‌ها دنبال کننده دارند. شما می‌توانید متناسب با نوع تبلیغ خود یکی از این موارد را انتخاب کنید.

یکتانت

یکی دیگر از سرویس‌های فعال در زمینه تبلیغات اینستاگرامی، یکتانت است. با کمک یکتانت می‌توانید با بهترین پیج‌های تبلیغاتی و پربازدید ارتباط برقرار کرده و تبلیغات مفیدی و موثری برای فعالیت خود انجام دهید. همچننی امکان صرفه جویی در زمان، مقایسه بین پیج‌های مختلف و انتخاب بهترین گزینه، بررسی وضعیت انتشار محتوا، دریافت گزارش و … امکان پذیر است.

نمادین

گزینه دیگری که در میان سایت‌های تبلیغ در اینستاگرام وجود داشته و می‌تواند برای فعالیت‌های تبلیغاتی شما استفاده شود، نمادین است. این مجموعه نیز امکانات مختلفی را برای شما فراهم کرده تا به کمک آن بتوانید به صورت هدفمند و برنامه ریزی شده با پیج‌های اینستاگرامی پربازدید ارتباط داشته و تبلیغات خود را انجام دهید.

سایت تبلیغات در اینستاگرام، دقت کنید بدون مشورت با مشاور متخصص و امین خود اقدام نکنید

 

تبلیغات درست و صادقانه تاثیر بسیار خوب و مثبتی در میزان فروش و همین طور رونق کسب و کارها دارد. راه‌های مختلفی برای تبلیغات وجود دارد که یکی از تاثیر گذار ترین آنها، تبلیغات در پیج‌های اینستاگرامی است. البته باید توجه کنیم ممکن است همواره تبلیغی که در اینستاگرام انجام داده‌ایم به نفع پیج ما نباشد، به همین دلیل باید حواسمان باشد تبلیغات پیج خود را به پیج‌های معتبر، بزرگ و شناخته شده بسپاریم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

مقاات مرتبط : سایت های تبلیغاتی رایگان خارجی

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا