WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
تبلیغات

تبلیغات در پیج‌های خارجی

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

تبلیغات در پیج‌های خارجی

اینترنت یک بستر جهانی است که کاربران از سراسر دنیا می‌توانند از طریق آن با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. همچنین در سایت‌ها، شبکه‌هاو پیج خارجی به دنبال محتوای مورد نظر بگردند. اگر چه چند سالی هست که پیج‌های تبلیغاتی ایرانی رشد کرده‌‌اند و می‌توانید انواع محتوا را در آن پیدا کنید، اما سایت‌های خارجی نیز همچنان ارزش بسیار زیادی برای کاربران ایرانی دارند.

اهمیت تبلیغات در پیج‌های خارجی

اگر چه سرویس‌های متعدد ایرانی زیادی راه‌اندازی شده است، اما همچنان بسترهای خارجی در بین کاربران ایرانی از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. شبکه یاهو همچنان میزبان بسیاری از کاربران برای ارسال ایمیل و پیگیری اخبار جهان است. بسیاری از کارشناسان دیجیتال مارکتینگ در ایران از طریق گوگل کسب درآمد می‌کنند و این تنها گوشه‌ای از دلایل اهمیت سایت‌های خارجی برای کاربران ایرانی است. از سمت دیگر وقتی برای تبلیغات فقط به سایت‌ها و پیج‌های داخلی اکتفا می‌کنید، تنها بخشی از بازار مصرف را در دسترس دارید.

اگر تصمیم دارید مخاطبان خود را افزایش دهید، قطعا به تبلیغات در پیج‌های خارجی نیاز پیدا می‌کنید. بسیاری از شرکت‌هایی که محصولات صادراتی تولید می‌کنند، نه تنها به بازار مصرف ایران، بلکه به مشتریان در سراسر جهان نیاز دارند. حتی اگر شما صادر کننده محصولات ایرانی نباشید، همین که بتوانید در پیج‌های خارجی تبلیغات حرفه‌ای و گسترده داشته باشید، می‌تواند راهی برای صادرات و فروش محصولات و خدمات شما در آینده باشد.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

کاربرد تبلیغات در پیج‌های خارجی

همانطور که گفتیم شرکت‌های صادر کننده ایرانی برای استفاده از بخش بزرگی از بازار مصرف کننده که در خارج از ایران است، نیازمند تبلیغات در سایت‌ها و پیج‌های خارجی هستند. به هر حال در این سایت‌ها کاربرانی هستند که به خدمات یا محصولات این شرکت‌ها نیاز دارند. برای نمونه یک شرکت صادرات زعفران می‌تواند با پیدا کردن مشتری در این پیج‌ها، بخشی از محصولات خود را به شکل عمده بفروشد و درآمد بسیار بالایی را کسب کند.

اطلاع داشته باشید که هزینه تولید و قیمت نهایی بعضی از محصولات ایرانی نسبت به مشابه خارجی کمتر است و باعث استقبال خارجی‌ها برای خرید می‌شود. از سمت دیگر اگر بتوانید از طریق پیج‌های خارجی مشتری پیدا کنید، به تدرج برند شما در بازار‌های جهانی و سایر کشور‌ها شناخته می‌شود. به طوری که بعد از گذشت چند سال حتی بدون تبلیغات هم می‌توانید مشتریان خارجی جدیدی که مشتریان قبلی شما را به آن‌ها معرفی کرده‌اند، را به دست آورید.

علت اصلی تبلیغات در پیج‌های خارجی

مهم‌ترین دلایلی که تبلیغات شرکت‌های صادر کننده محصولات ایرانی در پیج‌های خارجی را ضروری می‌کند در ادامه ذکر شده‌اند.

هزینه کم و بازدهی بالای تبلیغات

اگر بخواهید تبلیغات خارجی را به روش‌های دیگر انجام دهید مجبور به پرداخت هزینه بالایی هستید که ممکن است بازدهی بالای نیز نداشته باشد.

سرعت بالا در نتیجه گرفتن

اگر محصولات یا خدمات شما مورد علاقه مشتریان باشد به راحتی با یک کلیک می‌توانند با شما تماس بگیرند.

هدفمند بودن تبلیغات

اگر به سراغ یک شرکت دیجیتال مارکتینگ حرفه‌ای بروید و تبلیغات خود را بر روی پیج‌های خارجی درست و اصولی انجام دهید، تبلیغات شما هدفمند خواهد بود و نتیجه عالی به همراه خواهد داشت.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

مکان نتیجه گیری گزارش

اگر بخواهید از طریق تبلیغات در سایت‌های خارجی یا پیج خود در اینستاگرام تبلیغات انجام دهید، امکان بازخورد و ردیابی تبلیغات برایتان وجود دارد تا بدانید چه تبلیغاتی موثرتر است و در آینده آن را چطور انجام دهید.

مزایای تبلیغات در سایت‌ها و پیج‌های خارجی

احتمالا تا اینجا متوجه شده‌اید که تبلیغات در پیج‌های پرطرفدار خارجی می‌تواند به رونق برند‌های صادر کننده و کسب‌وکار‌های گردشگری کمک زیادی کند. اما هنوز بسیاری از مدیران مشاغل با این موضوغ مخالف هستند. آن‌ها فکر می‌کنند این تبلیغات نمی‌تواند نتیجه مثبتی را به دنبال داشته باشد. در حالی که تبلیغات خارجی مزیت‌های بسیار زیادی را به دنبال دارد.

امکان هدف‌گیری دقیق مخاطب

وقتی شما یک پیج و سایت تبلیغاتی خارجی را برای تبلیغات خود انتخاب می‌کنید، شرکت دیجیتال مارکتینگ ویدئو‌هایی که با موضوع کسب‌وکار ارتباط دارند پیدا می‌کند. به این صورت می‌توانید دقیقا به سراغ مشتریان و مخاطبانی بروید که به احتمال زیاد مشتری شما خواهند بود. ضمن اینکه کارشناسان دیجیتال مارکتینگ تبلیغات در سایت خارجی را بر اساس مکان مشتریان، سن، جنسیت و علایق آن‌ها انجام می‌دهند.

گزارش لحظه‌ای تبلیغات

شما با انجام دادن تبلیغات در سایت‌های خارجی می‌توانید در هر لحظه‌ای که بخواهید و به راحتی گزارشات دقیقی را از کمپین خود به دست آورید.

کنترل دقیق هزینه‌ها

شما می‌توانید در این روش تبلیغات در ابتدا میزان هزینه‌‌ها را به طور دقیق مشخص کنید. وقتی از طریق روش تبلیغات کلیکی، برای برند خود تبلیغات انجام دهید، کاربران فقط در ازای کلیک یا نمایش تبلیغات مجبور به پرداخت هزینه هستند. بنابراین مقرون به صرفه است و تأثیر مثبتی در برندسازی خواهد داشت.

قابلیت روش‌های تبلیغ متنوع

شما می‌توانید در روش تبلیغات در سایت‌ها و پیج‌های خارجی، از انواع روش‌ها و محتواها، از جمله تیزر تبلیغاتی، بنر تبلیغاتی و تصویر استفاده کنید.

سخن پایانی

پیج‌های خارجی بستری بسیار مناسب برای تبلیغات برند‌هایی است که به خارج از کشور صادرات دارند. همچنین برخی از کاربران ایرانی در پیج‌ها و سایت‌های خارجی حضور دارند که شما می‌توانید آن‌ها را به مشتریان خود تبدیل کنید. نحوه تبلیغات و انتخاب پیج و سایت خارجی برای تاثیرگذاری بیشتر اهمیت زیادی دارد.  ‌

تبلیغات در سایت های خارجی

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا