WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
مهاجرت

نیازمندیهای تورنتو

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نیازمندیهای تورنتو

بسیاری از افرادی که قصد دارند به کانادا مهاجرت کنند، شهرهای مختلف آن را بررسی می کنند. ممکن است مشاغل مورد نیاز در هر شهر تفاوت داشته باشد و در نتیجه برای پیدا کردن شهر مناسب باید به انجام بررسی های لازم پرداخت. افرادی که در تورنتو به دنبال کار می گردند با بررسی نیازمندیهای تورنتو جستجوی خود را پیش می برند. این نیازمندی ها می تواند در مسیر کاریابی به افراد ساکن تورنتو کمک کند. در سال های اخیر مهاجرت ایرانی ها به کانادا رو به افزایش بوده است. ایرانی ها نیز مانند تمام مردم دنیا با توجه به هدف های مختلفی که دارند، اعم از مهاجرت، تحصیل، زندگی و غیره به کانادا مهاجرت می کنند.در نتیجه با توجه به شیوه و هدف مهاجرت به کانادا باید  شهر مناسب برای خود را انتخاب نمود. نیازمندیهای تورنتو امکانی برای اطلاع رسانی برای افراد ساکن این شهر است. ایرانی های مهاجر ساکن تورنتو، اگر آخرین دوره ی تحصیلی خود را در دانشگاه های تورنتو بگذرانند، می توانند با مدرک تحصیلی خود شروع به کار در تورنتو نمایند. در برخی از مناطق شهر مانند ریچموند هیل که جمعیت زیادی از ایرانی ها ساکن هستند، می توانید افراد بسیاری را ببینید که به زبان فارسی صحبت می کنند. در این شهر فروشگاه های ایرانی مختلفی نیز مانند میوه فروشی، نانوایی، آرایشگاه وجود دارند. برگزاری رویداد های فرهنگی و جشن های ایرانی توسط مهاجران ایرانی یکی از فعالیت های رایج می باشد. به دلیل انجام این فعالیت ها، بسیاری از افراد می توانند روحیه ی بهتری داشته و دوری از وطن برای آنها قابل تحمل تر می شود. به هر حال طبیعی است که همه ی افراد تمایل دارند تا با هم زبانان خود معاشرت کنند و و در کنار آن، این فرصت را نیز داشته باشند تا از تجربیات یکدیگر استفاده نمایند.

 

تورنتو کجاست ؟

جاذبه‌های گردشگری تورنتو  :
 1. برج کنادا (CN Tower): این برج بلند، یکی از نمادهای تورنتو و کانادا است. شما می‌توانید به بالای برج بروید و از چشم انداز فوق‌العاده شهر لذت ببرید. همچنین، در اینجا یک رستوران دورانی بالا در برج وجود دارد.
 2. موزه رویال انتاریو (Royal Ontario Museum): این موزه یکی از بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین موزه‌های کانادا است. در آن می‌توانید اشیاء تاریخی، هنرها، علوم طبیعی و فرهنگ‌های مختلف را مشاهده کنید.
 3. میدان نیاگارا (Niagara Square): این منطقه به دلیل آبشار نیاگارا و فعالیت‌های تفریحی متعددی که در آن وجود دارد، جذب گردشگران بسیاری است. شما می‌توانید آبشار نیاگارا را مشاهده کنید و با تورهای قایق در زیر آبشار حضور پیدا کنید.
 4. سفر به تورنتو آیلند (Toronto Islands): این جزیره‌ها در خلیج تورنتو واقع شده و مکانی عالی برای پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری و پیک نیک با مناظر طبیعی زیبا هستند.
 5. شهرکاوئن واحد (Kensington Market): این منطقه یک بازار تاریخی با انواع رستوران‌ها، فروشگاه‌های محلی، و محل‌های تفریحی متعدد است که شما را به تجربه‌ی فرهنگ‌ها و غذاهای مختلف دعوت می‌کند.
 6. گالری هنر معاصر تورنتو (Art Gallery of Ontario): این موزه دارای مجموعه‌ای از آثار هنری معاصر و کلاسیک است و برای علاقه‌مندان به هنر یک مقصد مهم است.
 7. میدان یانگ-دانداس (Yonge-Dundas Square): این میدان مرکز فعالیت‌های شهری تورنتو است و محل برگزاری رویدادهای مختلف فرهنگی و تفریحی می‌باشد.

تورنتو شهری چندفرهنگی است و این موارد تنها بخشی از جاذبه‌های آن هستند.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

ایرانی های ساکن کانادا

در نیازمندیهای تورنتو می توان به دنبال مشاغل مناسب برای ایرانیان در تورنتو پرداخت. ایرانی ‌های ساکن تورنتو می توانند بر اساس مهارت و یا مدرک تحصیلی خود مشغول به کار شوند. به خصوص اگر یک دوره ی تحصیلی را در تورنتو گذرانده باشند این کار برایشان بسیار راحت می شود. گروه دیگری از ایرانی ها نیز شیوه ی دیگری برای کار کردن داشته و از آنجایی که سرمایه ای برای خود دارند، از طریق سرمایه گذاری و وارد کردن سرمایه به کانادا مهاجرت می کنند. آنها از طریق راه ‌اندازی کسب و کار برای دریافت اقامت کانادا اقدام می کنند. نیازمندیهای تورنتو می تواند راهی برای یافتن شغل و یا موقعیت های ویژه ی دیگری در کانادا باشد. بسیاری از افرادی که به تازگی مهاجرت کرده اند، تمایل دارند تا با برقراری ارتباط با هم زبان های خود، از تجربه ‌های آنها استفاده کنند. زیرا از این طریق می توانند راهکارهای مفیدی را برای زندگی جدید خود پیدا کنند و با برقراری ارتباط با این افراد می توانند از تجربه ‌های آنها برای زندگی جدید خود در کانادا استفاده کنند و دایره ی ارتباطات اجتماعی خود را گسترش دهند.  در نتیجه استفاده از نیازمندیهای تورنتو برای ایرانی های ساکن کانادا فوایدی دارد.

 

شرایط لازم برای مهاجرت به تورنتو :

شرایط لازم برای مهاجرت به تورنتو به روش‌های مختلف متفاوت است. در ادامه به بررسی شرایط لازم برای هر روش می‌پردازیم.

مهاجرت تحصیلی

برای مهاجرت تحصیلی به تورنتو، متقاضی باید از یک دانشگاه یا کالج معتبر در این شهر پذیرش تحصیلی دریافت کند. شرایط پذیرش تحصیلی در هر دانشگاه یا کالج متفاوت است، اما به طور کلی متقاضی باید دارای مدرک دیپلم دبیرستان یا معادل آن، حداقل نمرات زبان انگلیسی و معدل تحصیلی لازم باشد.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

مهاجرت کاری

برای مهاجرت کاری به تورنتو، متقاضی باید از یک کارفرمای کانادایی پیشنهاد شغلی دریافت کند. کارفرمای کانادایی باید برای متقاضی ویزای کار موقت (LMIA) دریافت کند. پس از دریافت LMIA، متقاضی می‌تواند برای ویزای کار دائمی اقدام کند.

مهاجرت سرمایه‌گذاری

برای مهاجرت سرمایه‌گذاری به تورنتو، متقاضی باید حداقل 1.2 میلیون دلار کانادا سرمایه‌گذاری کند. سرمایه‌گذاری باید در یک کسب و کار واقعی در کانادا انجام شود.

مهاجرت خانوادگی

برای مهاجرت خانوادگی به تورنتو، متقاضی باید یکی از اعضای خانواده مقیم کانادا را داشته باشد که بتواند از وی حمایت مالی و قانونی کند.

شرایط عمومی

علاوه بر شرایط خاص هر روش، متقاضیان مهاجرت به تورنتو باید شرایط عمومی زیر را نیز داشته باشند:

 • سلامت جسمی و روانی
 • عدم سوءپیشینه کیفری
 • تسلط به زبان انگلیسی یا فرانسه

هزینه مهاجرت

هزینه مهاجرت به تورنتو به روش‌های مختلف متفاوت است. به طور کلی، هزینه‌های زیر در مهاجرت به تورنتو باید در نظر گرفته شود:

 • هزینه‌های تحصیل (در صورت مهاجرت تحصیلی)
 • هزینه‌های کاریابی (در صورت مهاجرت کاری)
 • هزینه‌های سرمایه‌گذاری (در صورت مهاجرت سرمایه‌گذاری)
 • هزینه‌های درخواست ویزا
 • هزینه‌های زندگی در کانادا

مهاجرت به تورنتو یک فرایند پیچیده و زمان‌بر است. متقاضیان باید قبل از اقدام به مهاجرت، شرایط خود را به دقت بررسی کنند و از مشاوره یک متخصص مهاجرت استفاده کنند.

 

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا