طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا
ایرانیان کانادا

ارتباط با ایرانیان مقیم کانادا

ارتباط با ایرانیان مقیم کانادا

بسیاری از ایرانیانی که در ابتدای مسیر مهاجرت به کانادا هستند، با این سوال مواجه می‌ شوند که ایرانی ‌های ساکن کانادا، بیشتر در کدام ایالت ها به کار و زندگی می پردازند. ارتباط با ایرانیان مقیم کانادا به آنها کمک می کند تا با پاسخ سوال خود تا حدی آشنا شوند. دلیل اهمیت این پرسش این است که ایرانی ‌های متقاضی مهاجرت به کانادا، عمدتا سکونت در محله‌ های ایرانی ‌نشین را به زندگی در سایر مناطق کانادا ترجیح می‌ دهند و اولویت آنها حضور در کنار سایر ایرانی هاست. این افراد همچنین سوالات زیادی در مورد موقعیت ایرانی ‌هایی که در سال‌ های گذشته به کانادا مهاجرت کرده ‌اند می پرسند. در نتیجه برای این گروه کسب اطلاعات کافی در مورد موقعیت سایر ایرانیان در کانادا برای تصمیم‌ گیری در رابطه با مهاجرت، بسیار مفید خواهد بود. ارتباط با ایرانیان مقیم کانادا راهی برای یافتن پاسخ این سوالات و کسب اطلاعات می باشد. دولت کانادا برای پذیرش مهاجران، بیش از ۸۰ برنامه ی مهاجرتی را در نظر گرفته است. برخی از این برنامه‌ های مهاجرتی بیش از برنامه ‌های دیگر، برای ایرانی‌ های متقاضی مهاجرت به کانادا به خود جالب بوده است. انتخاب یکی از این برنامه ها برای مهاجرت، عمدتا با توجه به موقعیت افراد و شرایط آن‌ ها برای ورود به کانادا، انجام می ‌گیرد. مهاجرت از طریق تحصیل در کانادا، مهاجرت از طریق کار در کانادا، و مهاجرت از طریق سرمایه ‌گذاری در کانادا چند مورد از این برنامه های مورد توجه ایرانی ها هستند.

 

هیچگونه گروه تلگرامی و واتساپی نداریم.

 طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا

این وبسایت برای معرفی کسب و کارهای ایرانی کانادا، ارائه خدمات برای ایرانیان کانادا، و همچنین ارائه خدمات مشاوره تجاری و فناوری اطلاعات و ارتباطات (تولید، توسعه و پشتیبانی و بهینه سازی نرم افزار، طراحی انواع وبسایت، سئو و دیجیتال مارکتینگ) می باشد.

مجوز های فعالیت کشوری و مناطق آزاد شرکت:

  • 1- مشاوره تجاری
  • 2- فناوری اطلاعات و ارتباطات

شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص)

 

کار و ادامه تحصیل

از طریق ارتباط با ایرانیان مقیم کانادا می توان دریافت که در سال ‌های اخیر مهاجرت به کانادا از طریق دریافت پذیرش تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی به یکی از روش‌ های مهاجرتی رایج و پرطرفدار در بین ایرانی‌ ها تبدیل شده است. پس از آن ایرانی ‌ها با توجه به تخصص خود و بر اساس مدرک تحصیلی در مشاغل مختلفی مشغول به کار هستند. ایرانی های کانادا می توانند در جایگاه پزشک، مهندس، داروساز، هنرمند، وکیل و مشاغل فنی و صنعتی فعالیت نمایند. راه دیگری که نام بردیم سرمایه گذاری بود و برخی از ایرانیان نیز با وارد کردن سرمایه به کانادا و راه ‌اندازی کسب و کار شخصی خود، اقامت کانادا را به دست می آورند. به عنوان مثال تعداد قابل توجهی از ایرانی‌ های ساکن کانادا، به کار رستوران ‌داری مشغول هستند. ارتباط با ایرانیان مقیم کانادا نشان داده است که برخی از ایرانی‌ ها نیز در کانادا توانسته ‌اند با ارائه ی خدمات تخصصی و ارزنده، جایگاه‌ های شغلی بسیار مناسبی در کانادا برای خود ایجاد نمایند. ایرانی های متقاضی مهاجرت به کانادا، تمایل دارند تا با یافتن گروه ‌ها و انجمن‌ هایی در کانادا، بتوانند با عضویت در آنها با سایر ایرانی ها دیدار داشته باشند. زیرا با برقراری ارتباط با این افراد می توانند از تجربه ‌های آنها برای زندگی جدید خود در کانادا استفاده کنند و دایره ی ارتباطات اجتماعی خود را گسترش دهند. همچنین در کانادا می‌ توانید با مراجعه به فروشگاه‌ های ایرانی موجود در ایالات مختلف، کالاهای مورد نظر خود را خریداری کنید.

  طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا

 

مشاهده بیشتر
 طراحی سایت در کانادا ایرانیان کانادا طراحی سایت و سئو کانادا تورنتو ایرانیکا تبلیغات در کانادا

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا