WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
ایرانیان کاناداکارآفرینی در کانادامشاوره کسب و کار
موضوعات داغ

بهترین مشاور کسب و کار ایران کیست؟ دکتر یاشا سازمند کیست؟

بهترین مشاور کسب و کار ایران کیست؟ سوالی که در گوگل جستجو می کنیم نتایج عجیبی بر می خوریم ولیکن طبق بررسی های کانادا ایرانیکا، بهترین مشاور کسب و کار ایران در سال ۱۴۰۲ یا 2024 دکتر یاشا سازمند است.

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

بهترین مشاور کسب و کار ایران کیست؟

به فارسی و انگلیسی عبارت بهترین مشاور کسب و کار ایران کیست را جستجو کردیم و از هوش مصنوعی پرسیدیم سپس تحقیق و تحلیل کردیم و نتیجه را با شما در میان می گذاریم. با توجه به تحقیقات کانادا ایرانیکا، اکثر وبسایت هایی که در مورد بهترین مشاور کسب و کار ایران مطلب نوشته اند یا مالک آن خود شخص مشاور است که خود را بهترین نامیده است و یا رپورتاژ آگهی خبری (پولی) است که در سایر وبسایت های خبری یا متفرقه منتشر شده است.

رپورتاژ خبری بهترین مشاور کسب و کار ایران

این روزها هر شخص حقیقی و یا حقوقی می تواند با پرداخت مبالغی مشخص در وبسایت های دیگر رپورتاژ خبری یا رپورتاژ آگهی منتشر کند و خود یا کسب و کار خود را تبلیغ نماید. اگر با دقت و دانش فنی آی تی IT و سئو این رپورتاژ ها را تحلیل کنید به این نتیجه می رسید که بکلینک هایی از آن ها به سایت های این مشاوران کسب و کار متخصص و یا خودخوانده می رسید.

دکتر سازمند یا دکتر یاشا سازمند کیست؟

دکتر یاشا سازمند متولد بندزانزلی، گیلان در سال ۱۳۶۲ می باشد. از سال ۱۳۸۱ وارد بازار کار شد. ایشان فرزند ناخدا رشید سازمند مدیر عامل اسبق و پر سابقه ترین مدیر باشگاه ملوان بندر انزلی (۱۳۶۶ الی ۱۳۸۵به مدت ۱۹ سال) است که از سال ۱۳۹۸ تا به امروز مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت مشاوره کسب و کار، شرکت رسمی فناوری اطلاعات و ارتباطات (طراحی سایت و سئو، تولید و توسعه نرم افزار) به نام شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی (سهامی خاص) است.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

مدارج و سوابق علمی دکتر سازمند

طبق تحقیقات جامع در اینترنت، یاشا سازمند با نام دقیق یاشا سازمند اسفرنجان، دکترای حرفه ای مدیریت کسب و کار و کارشناس ارشد مدیریت کسب و کار (گرایش بازاریابی جهانی) دانشگاهی و اکادمیک است. کارشناسی ارشد (فوق لیسانس) دکتر سازمند از دانشگاه علوم و مدیریت کشور مالزی است که جز بهترین دانشگاه های دنیا می باشد که به زبان های انگلیسی و مالایی و فارسی (مورد تایید وزارت علوم ایران) می باشد. ایشان یک سال پشت کنکور ورودی دانشگاه ماند و در نهایت مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک در طراحی جامدات (ورودی ۱۳۸۱) گرفت و البته دو گواهینامه علمی کاربردی معادل دکترای کارآفرینی و مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارد. از لحاظ علمی و اکادمیک، ایشان با انتشار ۱۱ مقاله عملی حوزه مدیریت کسب و کار، دیجیتال مارکتینگ، و فناوری اطلاعات در ژورنال های بین المللی که به زبان انگلیسی با نام خود ایشان در اینترنت و کتابخانه دانشگاه های دنیا موجود می باشد، رتبه علمی اچ ایندکس گوگل اسکالار 7 دارد که بالاتر از بسیاری از اساتید و هیات علمی دانشگاه های دنیا است. تدریس در دانشکده اریکن در کشور مالزی و مدرسی در آموزشگاه ها و مراکز علمی متعدد در داخل و خارج کشور از سوابق آموزشی ایشان از

Dr. Yasha Sazmand Asfaranjan Google Scholar H-index 7

سوابق کاری و اجرایی دکتر سازمند

یاشا سازمند پس از کنکور ۱۳۸۰ با قبولی در دانشگاه در رشته مهندسی مکانیک در طراحی جامدات از سال ۱۳۸۱ در مغازه مکانیکی آقای غلام سایه بان در بندرانزلی به عنوان شاگرد مکانیک مشغول به کار شد. و سپس در شرکت تاید واتر خاورمیانه و شرکت کاوه در منطقه اداره بندر انزلی به عنوان کارآموز مشغول شد.

بهترین مشاور کسب و کار ایران و تهران دکتر یاشا سازمند کانادا ایرانیکا
بهترین مشاور کسب و کار ایران کیست؟ دکتر یاشا سازمند

دکتر یاشا سازمند کارمند رسمی شرکت گوگل

دکتر یاشا سازمند احتمالا تنها ایرانی ساکن ایران است که به عنوان کارمند گوگل استخدام شده بود. شرکت گوگل در کشور مالزی شعبه ای نداشت و گوگل برای اجرای پروژه ای بزرگ را به شرکت سل بای تل گروپ SellByTel Group برون سپاری کرده بود و نیاز به استخدام تعدادی کارمند خبره و متخصص داشت که یاشا سازمند و یک ایرانی دیگر به همراه تیمی ۵۰ نفره در کشور مالزی برای این کار استخدام شدند. پس از گذراندن حداقل ۴ مصاحبه و آزمون کتبی و شفاهی و روانشناسی و بررسی مدارک کاری و رزومه ایشان پس از شرکت مخابرات سنگاپور در این شرکت با عنوان و برای شرکت گوگل استخدام شد. اسامی برای شرکت گوگل در امریکا رفت و شرکت گوگل به دلیل تحریم های کشور ایران از ادامه همکاری با این دو ایرانی سر باز زد و به آنها گفتند باید پاسپورت کشور دیگری را داشته باشید تا امکان همکاری داشته باشید.

ویزای کار برای شرکت گوگل و در پروژه شرکت گوگل برای دکتر سازمند صادر شده بود و شرکت برون سپاری سل بای تل گروپ که حال چاره ای جز ادامه کار با ایشان را نداشت با انجام مصاحبه های متعدد دیگر ایشان را به پروژه ای دیگر منتقل کرد. (منبع جستجوی اینترنتی) با توجه به سوابق کاری ایشان که به هیچ عنوان هیچ یک از مشاوران یا مشاورین کسب و کار ایران ندارند ایشان بدون شک و با فاصله بهترین مشاور کسب و کار ایران است.

دکتر یاشا سازمند بهترین مشاور کسب و کار ایران و کارمند رسمی گوگل دکتر یاشا سازمند بهترین مشاور کسب و کار ایران و کارمند رسمی گوگل شرکت گوگل Google Company visa

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

سوابق کارمندی رسمی دکتر سازمند در بیش از ۱۲ شرکت در ایران

برخی از شرکت هایی که دکتر سازمند، کارمند آنها بوده است را در گوگل پیدا کردیم.

 • شرکت بازرگانی سپاهان همراه
 • شرکت آریا تالین گام – ایران تلنت IranTalent
 • شرکت ماشین کارت سرزمین ایرانیان
 • شرکت گشت سلامت آریا
 • شرکت فریدی پرندیس خاورمیانه
 • شرکت آکام آتا منطقه آزاد انزلی
 • شرکت صنایع شیرینی طلوع سلامتی – ناتلی

سوابق کاری بین المللی دکتر سازمند بهترین مشاور کسب و کار ایران

سابقه کارمندی در شرکت های بین المللی و چند مللیتی بیش از ۳ سال :

 • شرکت مخابرات سنگاپور Singapore Telecommunication – SingTel
 • شرکت نت اپ انگلستان NetApp UK
 • شرکت برندت اینترنشنال کشور مالزی
 • دانشکده اریکن کشور مالزی
 • شرکت آلمانی سل بای تل گروپ

بهترین مشاور کسب و کار ایران و تهران دکتر یاشا سازمند کانادا ایرانیکا

سایر مشاوران کسب و کار به عنوان بهترین مشاور کسب و کار ایران

 

دکتر حسین یوسفی، مشاور کسب و کار

دکتر حسین یوسفی، دکترای مدیریت بازرگانی با گرایش مدیریت بازاریابی و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی با گرایش مدیریت استراتژیک  با مدرک کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات (IT) با گرایش تجارت الکترونیک (E-commerce) است. با جستجوی اسم ایشان به زبان انگلیسی نه برند و نامی از ایشان یافتیم و از لحاظ علمی مقاله اکادمیک به زبان انگلیسی پیدا نکردیم بنابراین در دنیای علم مدیریت دنیا نا شناخته هستند. در ضمن با جستجو در اینترنت آدرسی از ایشان در ایران پیدا نشد و گویا اصلا کسب و کار و شرکت ثبت شده ای در ایران ندارد و به عنوان فریلنسر و یا گروه مشاوره فعالیت دارد. بنابر این از نظر ما بهترین مشاور کسب و کار ایران نیستند علارقم ریپورتاژ آگهی و وبسایت هایی که در اینترنت او را به عنوان بهترین مشاور کسب و کار ایران معرفی کرده اند.

دکتر سیامک قاسمی، مشاور کسب و کار

دکتر سیامک قاسمی DBA فردی با دانش و سرشناس در فضای مجازی به عنوان مشاور اقتصادی و سرمایه گذاری است. وی مدیر موسسه اقتصادی بامداد است که بیشتر به تحلیل های اقتصادی کلان و سرمایه گذاری می پردازد تا اقتصاد خرد و مشاوره کسب و کار ها. بنابراین ایشان خود را به عنوان مشاور کسب و کار یا بیزینس کوچ معرفی نکرده اند. بیشتر معروفیت و برند شخصی دکتر سیامک قاسمی در فضای مجازی در اینستاگرام و توییتر و با توییت های معروف ایشان شکل گرفته است. و البته از ایشان مقاله علمی به زبان انگلیسی منتشر شده در ژورنال های بین المللی پیدا نشد و البته اگر هم باشد در گوگل اسکولار رتبه علمی وجود ندارد.

دکتر حمید صباغی، مشاور کسب و کار

در وبسایت دکتر حمید صباقی DBA ، تعدادی افراد نام برده شده و ایشان خود را بهترین مشاور کسب و کار ایران نامیده اند که این امر در وبسایت های دیگری پیدا نشد. این وبسایت در مقاله ای با تیتر بهترین مشاور کسب و کار در ایران : معرفی 8 مشاور برتر 2023 خود را در جایگاه اول به عنوان بهترین مشاور کسب و کار ایران معرفی می کند. ایشان تعدادی کتاب منتشر شده در لیست سوابق خود دارد و همچنین مشاور شرکت های مطرحی بوده اند ولیکن از نظر بین المللی هیچ مقاله علمی اکادمیکی از ایشان پیدا نشد. تسلط ایشان به زبان انگلیسی معلوم نیست و سوابق بین المللی در رزومه خود ندارد. اسامی معرفی شده مانند ماهان تیموری و برادر ایشان محصن تیموری به عنوان بهترین مشاور کسب و کار ایران در وبسایت ایشان که در حال حاضر در لینک اول صفحه اول گوگل است سوال بر انگیز است زیرا ایشان بنا به گفته خود و جستجوی تیم ما اصلا تحصیلات دانشگاهی مورد تایید وزارت علوم ایران حتی در حد لیسانس (کارشناسی) نیز ندارند.

عادل طالبی، مشاور کسب و کار

عادل طالبی از افراد مطرح کسب و کارهای اینترنتی کشور ایران است و در این حوزه بهترین در ایران هستند. ولیکن از نظر سطح تحصیلات، رتبه علمی در دنیا (گوگل اسکولار) تسلط به زبان انگلیسی، سوابق کاری و اجرایی بین المللی با دکتر یاشا سازمند قابل مقایسه نیستند. بنابراین ایشان به عنوان یکی از بهترین ها یا بهترین کسب و کار ایران هستند ولیکن با تمرکز بر کسب و کار های اینترنتی و سئو/

بهترینو، معرفی بهترین مشاورین کسب و کار

وبسایت بهترینو ، با اخذ مبالغی اسم شما را در لیست بهترین مشاورین قرار می دهد و اصولا مدل درآمدی این وبسایت از طریق معرفی بهترین ها است البته بهترین هایی که پول پکیج ویژه داده اند هم با تیک آبی معرفی می شوند که در جایگاهی بالاتر و تبلیغاتی بهتر معرفی شوند بنابراین مشاوران معرفی شده توسط وبسایت بهترینو به هیچ عنوان نمی توانند بهترین باشند.

بهترین مشاور کسب و کار ایران و تهران دکتر یاشا سازمند کانادا ایرانیکا
دکتر یاشا سازمند

 

بهترین مشاور کسب و کار ایران کیست؟

مدیر کانادا ایرانیکا می گوید، با توجه به سوابق کاری، مدارج علمی، رتبه علمی، سوابق کاری بین المللی، سطح زبان انگلیسی در حد زبان مادری، دکتر یاشا سازمند که از مشاوران یا مشاورین کسب و کار حال حاضر ساکن ایران بهتر است، ایشان بهترین مشاور کسب و کار ایران در حال حاضر در سال 2024 است.

 

 

 

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا