WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
دسته بندی نشده

سایت‌های نیازمندی خارجی

 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

سایت‌های نیازمندی خارجی

تا پیش از این برای پیدا کردن کار باید صبح زود به دکه روزنامه می‌رفتیم و صفحه اگهی آن را چک می‌کردیم. برای فروش کالاها و وسایل خانه باید آن‌ها را به سمساری می‌فروختیم تا با کمترین قیمت آن‌ها را بخرند یا برای وسایل الکتریکی که تنها یک بار از آن استفاده می‌شد هزینه زیادی پرداخت می‌کردیم و بعد از استفاده آن را به گوشه‌ای از خانه یا دفتر کار خود می‌انداختیم. اما امروزه با کمک سایت‌های نیازمندی می‌توانید فعالیت‌های روزانه و نیازمندی‌های خود را به بهترین شکل انجام دهید. در ادامه برخی از سایت‌های نیازمندی خارجی معرفی شده‌اند.

فهرست 10 سایت برتر درج آگهی در جهان

برخی از معتبرترین و محبوب‌ترین سایت‌های درج آگهی در جهان عبارتند از:

craigslist

این سایت یکی از وب‌سایت‌های تبلیغاتی آمریکایی است که شامل تبلیغات مسکن، مشاغل، خدمات، فروش، رویداد‌ها، تالار‌ها و خدمات اجتماعی است. این سرویس در سال  1995در سانفرانسیکو تاسیس شد و در سال 1996به یک سرویس مبتنی بر وب تبدیل شد و دارای گروه‌ها و دسته‌های مختلفی است. در سال 2000 شروع به گسترش به سایر شهرهای کانادا و ایالات متحده کرد و امروزه 70 کشور را در برگرفته است. میزان بازدید از این وب سایت بیشتر از 20 میلیارد است و در رتبه 72 بین وب سایت‌های سراسر جهان و رتبه 11 در بین وب سایت‌های ایالات متحده با بیشتر از 49.9 میلیون بازدید ماهانه قرار دارد. در این وب سایت ماهانه تقریبا 80 میلیون آگهی تبلیغاتی قرار می‌گیرد.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

 target

این سایت یک خرده فروش خوار و بار است که در تمام مناطق کلمبیا و  50 ایالات متحده فروشگاه دارد. 75% از جمعیت ایالات متحده در 10 مایلی این فروشگاه زندگی می‌کنند. این مجموعه شعاری دارد که می‌گوید: انتظار زیادی داشته باشید ولی هزینه کمتری پرداخت کنید. رتبه این مجموعه در بین سایت‌ها‌ی فروشگاه‌های بزرگ، رتبه 8 است. بیشتر مشتری‌های این مجموعه به طور کلی از خرید خود راضی هستند. مشتریانی که از خریدشان راضی هستند به کیفیت خوب و ارسال رایگان اشاره می‌کنند.

OIX

این بازار آنلاین در سال 2006 تاسیس شده و ریشه آن در آرژانتین است. امروزه این شرکت در بیشتر از 40 کشور فعالیت می‌کند که از آن به عنوان یک سنگر در کشورهایی مثل :پاکستان، برزیل، هند، پرتغال، لهستان، فیلیپین، اوکراین و کنیا یاد می‌شود. بودجه وب سایت آگهی انلاین توسط چند شرکت تامین می‌شود. این سایت در هند موفق عمل کرده و به عنوان محبوب‌ترین و بزرگ‌ترین بازار شناخته می‌شود. تعداد معاملات این شرکت بیشتر از  8.5 میلیون و بازدید از این صفحه وب بیش‌تر از 8.5 میلیارد است.

seel

این وب سایت خرید و فروش در سال 1999 کار خود را شروع کرد، اما بعد به یک سایت تبلیغاتی طبقه بندی شده گسترده‌تر تبدیل شد که طیف وسیعی از دسته‌هایی از جمله خدمات و مشاغل را ارائه می‌دهد.

 classifiedads

امروزه که روزنامه های چاپی دیگر آگهی های طبقه بندی شده منتشر نمی کنند، وب سایت های تبلیغات طبقه بندی شده رایگان در فضای دیجیتال رشد کردند. این سایت یکی از سایت های تبلیغاتی آنلاین رایگان است که دسته بندی های کاملا تعریف شده دارد و عملکرد بسیار قوی دارند. در این سایت می توانید آگهی خود را پست کنید و بعدهاحساب خود را تکمیل کنید.

ebay

این سایت هنوز هم یکی از بهترین سایت‌های تبلیغاتی و دارای بالاترین بازدید است که می‌توانید در صورت نیاز به تعداد زیادی از مشتری‌های بالقوه دسترسی پیدا کنید. این سایت پلتفرمی است که می‌توانید برای تامین مشتری‌ها در بازارهای خارجی از آن استفاده کنید.

trovit

این سایت، خدمات تبلیغاتی رایگان و پولی را در یک فرآیند بسیار مستقیم و ساده ارسال آگهی ارائه می‌دهد. ثبت‌ نام الزامی است اما شامل ارسال تبلیغات رایگان نامحدود در طیف وسیعی از دسته‌بندی‌های آن‌ها است که شامل تعمیرات اتومبیل، حیوانات دست‌آموز برای فروش و اجاره آپارتمان است.

WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group

recycler

شاید بتوان گفت این سایت بهترین سایت تبلیغاتی خارجی است. سرویس منحصر به فرد و پیشنهادی برای درج آگهی چاپی شما نیز محسوب می‌شود. آن‌ها ارسال آگهی رایگان را به مشتریان خود ارائه می‌دهند.

 offerup

همانند سایر سایت‌های تبلیغاتی طبقه بندی شده کاملا جدید، این سایت با یک برنامه تلفن همراه متناسب با کاربران موبایل خود ایجاد شده است. منحصر به فرد‌ترین ویژگی این سایت این است که فروشندگان و خریداران می‌توانند مستقیما برای مذاکره در مورد قیمت با یک‌دیگر ارتباط برقرار کنند.

geebo

این سایت به عنوان یک جامعه امن از طبقه‌بندی‌ها بیان می‌شود که در آن کاربران می‌توانند از فروش کالا تا جستجوی هم اتاقی و اجاره خانه به صورت رایگان هر چیزی را جستجو کنند. همچنین می‌توانید با استفاده از حساب شخصی خود با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

10 Free Classifieds Ad Websites for Small Businesses - Geekflare

سخن پایانی

سایت‌های نیازمندی می‌توانند منابع درامد زایی بسیار خوبی باشند، زیرا همانطور که گفتیم سایت‌های بسیاری برای درج آگهی وجود دارند که هر کدام مشتریان و مخاطبان مخصوص خود را دارند.

 

مقالات مرتبط : تبلیغات در خارج از کشور

مشاهده بیشتر
 WordPress 24 Full-Service Digital Marketing Group
دکمه بازگشت به بالا